Arzum Airtasty Air Fryer lezzeti sağlıkla buluşturuyor

Tasarımlarıyla yemek pişirmeyi keyfe çeviren Arzum, en yeni ürünü Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile et yemeklerinden tatlıya, sağlıklı atıştırmalıklardan ekmeğe hayalinizdeki pek çok lezzetli tarifi hızlı, sağlıklı ve kolayca pişirme konforu sunuyor.

Arzum, yeni ürünü Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile hayalinizdeki lezzetleri sağlıklı, hızlı ve kolayca pişirme imkanı sunuyor. Arzum Airtasty Air Fryer ile sofranızı her gün farklı yemeklerle donatacak, denemeyi istediğiniz tüm yemekleri pişirmenin keyfine varacaksınız. Et, tavuk yemeklerinden sağlıklı atıştırmalıklara, kekten ekmeğe kadar en sevilen lezzetleri pişirebileceğiniz Arzum Airtasty Air Fryer,  mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. 

Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu ile pişiren Arzum Airtasty Air Fryer ile yağ kullanımını azaltarak kızartma çıtırlığında sağlıklı lezzetler elde edebilirsiniz.  Sebze, tavuk, balık, et ve hamur işi pişirebilme özelliğine sahip Arzum Airtasty Air Fryer’ın 80 ºC’dan 200ºC’ye kadar çıkan sıcaklık ayarı ile ihtiyacınız olan ısıyı seçebilirsiniz. Üstelik çıkarılabilir, yapışmaz pişirme sepeti ve bulaşık makinesinde yıkanabilen haznesi ile Arzum Airtasty Air Fryer’ın temizlemesi de çok kolay. 60 dakikaya kadar zaman ayarı, pişirme ve bekleme modu uyarı ışıkları ile kullanım kolaylığı sağlayan Arzum Airtasty Air Fryer 4 litrelik geniş hazne kapasitesi ile idealdir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*