Samsung’un WindFree™ klimalarıyla rüzgârsız ve tasarruflu serinliğin keyfini çıkarın

Samsung, sıcak yaz günlerinde klima konforunu yeni bir boyuta taşıyor ve rüzgârsız serinliğin keyfini WindFree™ teknolojisiyle sunuyor. Klimanız WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite Hızlı Soğutma moduna göre %77’ye kadar daha az elektrik kullanarak güç tüketimini azaltıyor.

Samsung, rüzgarsız serinlik teknolojisine sahip WindFree™ klimalar ile yaz sıcağında serinlemenin konforlu ve tasarruflu yolunu kullanıcılara sunuyor. Doğrudan klima rüzgârına maruz kalmayı engelleyen Wi-Fi özellikli WindFree™ teknolojili klimalar, havayı binlerce mikro hava deliğinden yumuşak ve sessizce dağıtarak “durgun hava” ortamı ile konforlu serinlik sağlıyor. 

Odayı uçtan uca hızlı,etkili ve konforlu bir şekilde soğutan Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde hava %43 oranında daha hızlı soğur. Hava girişi ve %31 daha geniş kanat ebatlarına sahip olan WindFree™ klimalar, böylece havayı 15 m2’ye kadar daha uzak ve daha geniş bir alana dağıtabiliyor. WindFree™ Soğutma modu ise fısıltıdan da sessiz çalışırken, 16-32 DB ses aralığıyla normal soğutma modunda duyulandan çok daha az ses duyulmasını sağlıyor. 

Yüzde 77’ye kadar daha fazla enerji tasarrufu sayesinde elektrik faturaları düşüyor 

WindFree™ teknolojili klimalar, ‘Yapay Zekâ Özellikli Otomatik Soğutma Teknolojisi’ sayesinde, klima soğutma tercihlerinize dinamik olarak uyum sağlamasıyla dikkat çekiyor. Enerji verimliliği yüksek WindFree™ soğutma teknolojileri kullanıcıların daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Klima, WindFree™ modunda çalışırken, dış ünite ‘Hızlı Soğutma’ moduna kıyasla % 77’ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketiyor. Böylece kullanıcılar için büyük önem teşkil eden elektrik faturalarını önemli oranda düşürebiliyor. 

Kullanıcılar, ‘Smartthings’uygulamasına sahip Wi-Fi Kontrolü ile klimanın fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve çalışma şeklini kendilerine göre programlayabiliyor. Ayrıca, klimanın nasıl çalıştığına dair kullanıcılara canlı bir şekilde geri bildirim sağlıyor ve kullanıcılar enerji kullanımını diledikleri şekilde takip edebiliyorlar. 

‘İyi Uyku Modu’ ile derin ve ferah bir uyku

WindFree™ Rüzgarsız Serinlik Teknolojisine sahip ‘İyi Uyku Modu’ ise rahatsız edici hava akışı olmadan, iyi bir gece uykusu için ideal oda sıcaklığını sağlıyor. ‘İyi Uyku Modu’özelliği, hızlı bir şekilde uykuya dalmaya, derin ve ferah bir uyku ile daha zinde uyanmaya yardımcı oluyor.

Samsung’un kullanıcılar, odada olsa da olmasa da verimli soğutma sağlayan ‘Akıllı Göz’ özelliği ise yaklaşık 20 dakika içinde ortamda herhangi bir hareket olup olmadığını tespit edebiliyor ve enerji tasarrufu sağlamak için klimanız otomatik olarak WindFree™ moduna geçebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, tamamen tercihe bağlı olarak hava üfleme yönünü veya bulundukları odada nereye giderse gitsinler hava üflemesinin kendilerini takip etmesini sağlayabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*