LG’nin InstaView Buzdolabı Satışta

2022 serisi LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı. Yüzde 23 oranında genişleyen cam paneli ile iki tıkla daha fazla iç alanın görülmesini sağlayan Yeni LG InstaView Door-in-Door’un gıdaları taze tutması, kullanım kolaylığı, şık tasarımı, enerji tasarruflu olması ve LG ThinQ ile uzaktan yönetilebilmesi başlıca özellikleri arasında yer alıyor.

LG InstaView Buzdolabı

LG Electronics’in (LG), ikonik buzdolabı InstaView Door-in-Door’un yeni modelini Türkiye pazarına sundu. Tüm dünyada tüketicilerin en beğendiği buzdolapları arasında başı çeken LG InstaView Door-in-Door, teknolojik özelliklerinin yanı sıra, tasarımıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor. Üstelik Yeni LG InstaView Door-in-Door, iki kez tıklandığında aydınlanan cam panelinin yüzde 23 oranında genişletilmesi ile şimdi, kullanıcıların kapağı açmadan buzdolabının daha fazla iç alanını görebilmesini sağlıyor. Böylelikle, buzdolabının kapağı her açıldığında yaşanan ısı kaybının, dolayısıyla da enerji kaybının önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca, bu sayede LG InstaView Buzdolabının içerisindeki meyve ve sebzeler tazeliğini uzun süre korumuş oluyor.

LG InstaView Buzdolabı

Tazelik Ön Planda
Sıcaklık dalgalanmalarını azaltarak sebze ve meyvelerin dalından koparıldığı andaki tazeliğinin 7 güne kadar korunabilmesini sağlayan Linear Cooling, kapının yan tarafında bulunan hava kanalları aracılığı ile daha hızlı ve eşit soğutma sağlayarak gıdaların tazeliğini korumasına katkı sağlayan Door Cooling ve ekstra tazelik sağlayan Fresh Balancer, Yeni InstaView Door-in-Door’un en önemli özellikleri arasında gösteriliyor.

Hem Kullanıcı Hem Bütçe Dostu
Kullanıcı rahatlığının yanı sıra, sofistike bir görünüm de sunan Yeni LG InstaView Door-in-Door, paslanmaz çelik tasarımı, siyah çerçeveleri ile mutfaktaki tüm cihaz ve mobilyalara uyum sağlıyor. Yeni LG InstaView Door-in-Door, her mutfağa uyacak ölçülerine rağmen geniş iç hacmi, dolap içi dizaynının sağladığı kullanım kolaylığı ve yüzde 32 daha az enerji harcaması ile de gönülleri fethediyor. Ayrıca, Yeni LG InstaView Door-in-Door, LG ThinQ ile uzaktan da yönetilebiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*