2022 kahve festivalleri takvimi belirlendi

Etkinlik endüstrisinde nitelikli ve ses getiren projelere imza atan Dream Sales Machine’in 2022 Festival takvimi belli oldu. Türkiye’nin marka festivali Coffee Festival’ler bu yıl Bodrum, İzmir, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Dream Sales Machine tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin marka festivali konumunda bulunan kahve festivalleri kapılarını kahve severlere açmaya hazırlanıyor.

İlk Coffee Festival 6-7-8 Mayıs tarihleri arasında Zai Bodrum’da kapılarını kahve severlere açacak. Ardından 27-28-29 Mayıs’ta İzmir’de, 3-4-5 Haziran’da Diyarbakır’da, 23-24-25 Eylül’de Ankara’da, 6-7-8-9 Ekim’de de İstanbul’da Coffee Festival gerçekleştirilecek.

Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, pandemiyle birlikte en çok zarar gören sektörlerin başında etkinlik sektörünün geldiğini belirterek, “Turizm ve etkinlik sektörü çok zor günler geçirdi. Pandemiyle birlikte sektörlerin de, bireylerin de alışkanlıkları değişti. Bu dönemi çok iyi değerlendirdik, çok çalıştık. Yeni ve yenilikçi festivallerle sektörü daha da geliştiriyoruz. Etkinlik endüstrisinde yine büyük fark yaratacağımız festivallerimiz için geri sayım başladı. Coffee Festival’ler kahve endüstrisinde dünyanın en büyük life style etkinliği olarak kabul ediliyor. Bodrum, İzmir, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’da şimdiden heyecan dorukta” dedi.

Yeni döneme uzun zamandır soluksuz çalıştıklarını da vurgulayan Sesli, “İlk durağımız Bodrum olacak. 6-7-8 Mayıs’ta Zai Bodrum’da olacağız. Ziyaretçilerimizi sürpriz etkinlikler ve çok zengin bir program bekliyor. Her festivali belli bir konsept kapsamında gerçekleştirerek kahvenin sınırsız dünyasında yenilikçi açılımlar yapıyoruz. Nitelikli kahve etrafında markaları ve katılımcıları ağırlayacağız. Bu yıl tüm kahve festivallerimizle 150 bin kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*