Adana ve İskenderun’a LG Brandshop açıldı

LG Electronics, Akdeniz’in incilerinden Adana ve İskenderun’a birer LG Brandshop açtı. İskenderun’un ilk, Adana’nın ise 2. LG Brandshop’unu hizmete sunan LG, her iki mağazası aracılığıyla Akdenizlileri geleceği temsil eden teknolojik cihazlarla tanıştırıyor.

2022 yılına hızlı bir giriş yapan LG Electronics (LG), 2019’dan bu yana sürdürdüğü mağazalaşma çalışmalarına bu yıl da devam ederek, Türkiye’nin dört bir yanındaki teknoloji tutkunlarıyla, kendi mağazaları aracılığıyla buluşmayı hedefliyor.   

Yeni açılan mağazalar hakkında bilgi veren LG Ev Eğlencesi Elektroniği ve Beyaz Eşya Ürün Grubu Satış Başkanı Bülent Bülbül “Türkiye, LG için çok önemli ve yatırımlarımızı artırarak devam ettirmek istediğimiz bir pazar. Hedef illerimizden başlayarak tüm ülkede, LG tüketicileri ile, perakende mağazacılığının yanı sıra LG Brandshop’lar aracılığı ile de buluşmak en büyük amacımız. Bir çok yeni teknolojinin sahibi ve öncüsüyüz. Global arenada da bu gücümüzle tanınıyor ve tercih ediliyoruz. Ülkemizde de bu alanda özellikle son iki yılda önemli büyüme sağladık. 2022 yılı için de ciddi bir büyüme planı belirledik. En güçlü yanımız olan üstün teknolojiye sahip ürünlerimizle pazarda adımızdan söz ettireceğiz.” şeklinde konuştu.

2022 yılının ikinci mağazası olan LG Brandshop Garanti’yi Iskenderun PrimeMall AVM, üçüncü mağazası olan LG Brandshop Gizerler’i de Optimum AVM Adana’da açan LG, her iki mağazasında da, LG markalı ileri teknoloji ürünü beyaz eşya, TV, ses sistemi, hoparlör ve klima sistemlerinin yanı sıra, ThinQ özelliği ile birbiriyle konuşan cihazlardan uzaktan yönetilebilen beyaz eşyalara, kişisel asistan görevi gören TV’lere kadar yeni nesil teknolojileri sergileniyor.   

LG Brandshop’ların en ilgi çeken ürünleri arasında, Steam (Buhar) teknolojisi ile ekstra temizlik sağlayan, alerjenleri yüzde 99,9’a varan oranda yok eden çamaşır makineleri, yine Steam teknolojisinin gücü ile çalışan bulaşık makineleri yer alıyor. 

Kapıyı açmadan üzerindeki ekran yardımıyla içerisindekileri gösteren buzdolabı LG InstaView, yiyecekleri klasik buzdolaplarına göre, 7 güne kadar uzayan süreyle ilk günkü tazeliğinde tutan NatureFresh, iki farklı çamaşırı, iki farklı bölmede tek seferde yıkayabilen LG TwinWash çamaşır makineleri, yapay zekaya sahip TV’ler, UV Nano teknolojisi ile serin ve ferah havanın yanı sıra, hijyenik hava da sunan klimalar ve hava temizleme cihazları mağazaların diğer ilgi çeken ürünleri arasında yer alıyor. Üstelik, LG’nin ThinQ platformu sayesinde, ev sahipleri, çamaşır makinelerinden klimalara, buzdolaplarından televizyonlarına kadar çeşitli ev ürünleriyle etkileşimde bulunabiliyor, cihazlarını uzaktan yönetebiliyor, çalıştırıp kapatabiliyorlar. 

Adana ve İskenderun’da bulunan LG Brandshop, haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*