Arzum FreeStick yeni reklam filmi yayında

Arzum’un şarjlı mutfak ürünleri ailesinden FreeStick’in dağ temalı reklam filmi dijital platformlarda yayına girdi. Filmde, Arzum FreeStick ve tüm şarjlı mutfak ürünlerinin vurgusunun altı çiziliyor.

Arzum’un şarjlı mutfak ürünlerinden Arzum FreeStick Şarjlı Kişisel Blender’ın yer aldığı reklam filmi, tüm dijital platformlarda yayına girdi. Arzum’un 2.5 saat kablosuz kullanımıyla ev dışında da büyük kolaylık sunan ürünü Arzum FreeStick’in reklam filmi TBWA\Istanbul tarafından hazırlandı.

Dağın zirvesinde de lezzet keyfiniz sürsün

Arzum FreeStick Kişisel Blender için çekilen filmin ilk sahnesinde, bir dağın zirvesinde kamp kurmuş iki arkadaşı görüyoruz. Karın ortasında dururlarken biri diğerine pişmanlıkla bakıp blenderı unuttuğunu itiraf ediyor. Yaşanan büyük hayal kırıklığının ardından, sahneye Arzum FreeStick Şarjlı Kişisel Blender ile hazırlanan lezzetler giriyor ve ‘Unutmayın, Arzum FreeStick Şarjlı Kişisel Blender’ı, kablosuz özelliğiyle en sevdiğiniz lezzetleri hem evinizde hem de istediğiniz yerde sunuyor’ mesajı veriliyor. 

Filmin sonunda Arzum FreeStick ve tüm şarjlı mutfak ürünlerinin vurgusunun altı çiziliyor: ‘Şarjlı mutfak teknolojileriyle Arzum, göründüğünden çok daha fazlası.’ 

Reklamın künyesi:

Reklamveren: ARZUM 

Reklamveren ekibi: Mehtap Yıldız, Özlem Zülal, Neslihan Demir, Cansu Çövenoğlu, Özer Yalçınkaya, Gökhan Kapıcı, Eda Özgül, Buket Onaran

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul 

CCO: İlkay Gürpınar 

ECD: Volkan Karakaşoğlu 

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik 

Kreatif Direktör: Mesut Koçarslan, Serdar Güngör 

Yaratıcı Ekip: Sungun Çalışkan, Selin Saygın

Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Çağla Yalçınkaya, Selcen Kurtuldu ve Ayşe Hocaoğlu

Sosyal Medya Ekibi: Berivan Akmanoğlu, Seçil Özener 

CSO: Toygun Yılmazer 

Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Yunuscan Hısımcıl, Başak Runa Prodüksiyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Efe Koçdağ 

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut

Yönetmen: İsmet Kurtuluş

Müzik: Onur Cumalıoğlu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*