Airfel Maestro Smart Premix ile “Daima Senden Yana”

Yeni ürünü Airfel Maestro Smart Premix tam yoğuşmalı akıllı kombi ile çıtayı yukarı taşımaya devam ediyor. Türk ve Japon mühendislerin ortak AR-GE çalışmalarının bir ürünü olan Airfel Maestro Smart , ürüne entegre olarak sunulan online (uzaktan) kontrol paketi ve yüzde 94 verim oranı ile A sınıfı enerji etiketine sahip.

Airfel, yeni ürünü ‘Maestro Smart Premix’ tam yoğuşmalı kombi ile sektöre yepyeni bir anlayış getiriyor. Türk ve Japon mühendislerinin ortak AR-GE çalışmasıyla üretilen özel eşanjör ve elektronik karta sahip olan cihaz, kompakt yapısı ve göz alıcı cam paneliyle estetik bir görünüm sergilerken, üstün özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Airfel ailesinin yeni üyesi Airfel Maestro Smart Premix dahili online kontrol ve oda termostatı ile uzaktan kontrol edilebilen akıllı modlara sahip bir cihaz olarak daima teknolojiden yana. Cihaz, Airfel Scala Digital Termostat ürünle birlikte tüketiciye sunuluyor. Bunun için ekstra bir ödemeye gerek kalmıyor. Akıllı telefonlara indirilebilen Airfel aplikasyonu (Airfel App) ise tüm özelliklerin kullanılmasına olanak tanıyor. Bu uygulama ile haftalık/günlük programlamaların yapılması, evde olup olmama durumuna göre cihazınızın uzaktan ayarlanabilmesi, dış hava sıcaklığının takip edilebilmesi, tasarruf miktarını grafik olarak görülmesi ve ayarlanan mesafeye göre cihazın otomatik olarak açılıp-kapanması mümkün oluyor.


Airfel Maestro Smart Premix, 28 kW’da 1:7 geniş modülasyon aralığı ile de rakiplerinden ayrışıyor. İhtiyaca göre brülör gücünün ayarlanması anlamına gelen bu özellik, cihazın dur/kalk çalışmasını engelleyerek ısıtma konforunu artırıyor ve sistem kayıplarını minimize ediyor. Sistem aynı zamanda ateşleme sırasında ekstradan oluşan zararlı madde emisyonlarını etkisizleştirirek daimi konfor ve tasarruf sağlıyor.

ErP’ye göre yüzde 94 verime sahip olan Airfel Maestro Smart Premix, hızlı ve kolay bakım avantajı, kolay anlaşılabilir ve rahat kullanılabilir kumanda paneliyle tüketici ve çevre dostu bir cihaz olarak öne çıkıyor. Konvansiyonel kombilere göre karbon emisyonu düşük olan cihaz çevreyi korurken, aynı nedenden dolayı da yüzde 30 daha tasarruf sağlıyor.

 62 cm yükseklik, 41 cm genişlikteki kompakt yapısı ve estetik görüntüsüyle bulunduğu ortama uyum sağlayan Maestro Smart Premix, frekans kontrollü pompa ve fanı sayesinde tasarruf ve verim avantajı sağlıyor. Geniş baca kullanımına sahip olan Airfel Maestro Smart Premix, 24 kw ve 28 kW kapasite seçeneklerinde dakikada 12 lt ve 14 lt sıcak su vererek konforu en üst düzeye çıkarıyor. Bulunduğu iklim koşuluna göre değişmekle birlikte, ortalama 250 metrekareye kadar olan konut ya da ofislerdeki ısıtma ve sıcak suya ihtiyacını tasarruflu bir şekilde sağlayan ürün, yaşam kalitesine büyük bir konfor katıyor.

Tüketicisine güvenli, estetik ve teknolojik açıdan üstün cihazlar sunan Airfel, yeni ürünü Airfel Maestro Smart Premix  ile “Daima Senden Yana” sloganını hayata geçirmenin haklı gururunu taşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*