Profilo hijyeni ön planda tutuyor

Profilo’nun hijyenik bir kurutma sunan Profilo KM8610HTR kodlu 8 kg çamaşır kurutma makineleri, zamanınızı size bırakıyor. Havanın açmasını beklemeden, yağmurdan, kirden uzak bir çamaşır kurutma deneyimi sunuyor.

Profilo’nun hijyenik bir kurutma sunan Profilo KM8610HTR kodlu 8 kg çamaşır kurutma makineleri, zamanınızı size bırakıyor. Havanın açmasını beklemeden, yağmurdan, kirden uzak bir çamaşır kurutma deneyimi sunuyor. Üstelik tüm bunları çamaşırlarınızı kırıştırmadan gerçekleştiriyor. Hijyenik kurutma sağlarken enerji verimliliği konusunda üstün başarı gösteren Profilo çamaşır kurutma makinesi, A++ özelliğiyle sürdürülebilirlik konusunda iyi bir seçenek olma özelliği de taşıyor.

Sağlık ve Hijyen Daima Birinci Sırada

Yağmur, dolu ya da sokağın kiri tozu çamaşırların kuruma sürecini zorlaştırıyor. Evin içinde çamaşır kurutmak sağlık konusunda özellikle alerjik bünyeler için risk yaratıyor. Profilo çamaşır kurutma makinesi ise hava ve çevre koşulları fark etmeksizin pratik ve hijyenik kurutma sağlıyor. Hassas kurutma özelliği sayesinde, giysileriniz kısa sürede yıpranmıyor ve hep yeni alınmışçasına giyilebiliyor, tıpkı ilk günkü gibi… Dışarıdaki hava veya evdeki kurutmaya karşı da daha hızlı kuruma sağlayarak giysilerinize kavuşmanızı sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*