Arzum OKKA Grandio Touch okkalı bir kahve deneyimi sunuyor

Arzum OKKA Grandio Touch, dokunmatik paneli ve bulunduğu noktadaki ideal pişirme sıcaklığını tespit eden teknolojisiyle, dünyanın neresinde olursanız olun size benzersiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Soğuk günlerde içinizi ısıtacak bol köpüklü bir Türk kahvesi… En keyifli anların vazgeçilmezi olan Türk kahvesi güne başlarken, kahvaltı sonrası, çalışma molalarınızda, evdeki keyifli sohbetlerinizin en iyi eşlikçisi oluyor. Her seferinde mükemmel ölçüde OKKALI bir Türk kahvesi deneyimi sunan Arzum OKKA Grandio Touch, kahvenin köpüğünü fincanlara eşit olarak dağıtıyor ve yavaş pişirme özelliğiyle de közde Türk kahvesi keyfini yaşatıyor.

Arzum OKKA Grandio Touch, tek seferde 4 fincana kadar ve farklı fincan boyutları için 3 kademeli fincan büyüklüğü ayarı yapabiliyor. Pişirme sırasında taşmayı önleyen akıllı pişirme sensörü ile dikkatleri üzerine çeken Grandio Touch, başında beklemeden Türk kahvenizi hazırlama ayrıcalığı sunuyor. Grandio Touch’ın akıllı su teknoloji sayesinde sensör haznedeki suyun ölçüsünü tespit ederek kaç fincan Türk kahvesi yapabileceğinizi dokunmatik panelde gösteriyor. Grandio Touch, dokunmatik paneli, sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle de teknolojisinden söz ettiriyor. Özel su geçirmez teknolojisi ile cezve rahatlıkla ve güvenle yıkanabiliyor. Arzum OKKA Grandio Touch dokunmatik paneli sayesinde maksimum kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek tuşa basarak Türk kahvenizi hazırlayabilir, tüm uyarı ve bildirimleri dokunmatik panel üzerinden takip edilebilirsiniz.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 54 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 40 ülkesinde 10 milyondan fazla eve ulaşarak”dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016’da 6.kez Türkiye’nin ‘Süper Markaları” arasında yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*