Pozitera ve Signify iş birliği yaptı

Akıllı aydınlatma sistemlerinin öncü markası Signify, perakendede özel açılımlar sunan, sektöründe lider birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet veren Pozitera ile iş birliği yaptı.

Sektöründe dünyanın önde gelen markalarından biri olan Signify, Türkiye genelindeki perakende operasyon süreçlerini geliştirmek üzere Pozitera ile iş birliği gerçekleştirdi.

Dünya genelinde yaklaşık 32 bin çalışanıyla 70’ten fazla ülkede, küresel olarak daha aydınlık yaşamlar sunmayı hedefleyen Signify, Pozitera ile gerçekleştireceği Türkiye genelindeki operasyonlarıyla aydınlatma ürünleri konusunda tüketicilere daha hızlı ulaşmayı hedefliyor.

Signify Türkiye Pazarlama Müdürü Aylin Alpay iş birliğine dair yaptığı açıklamada: “Signify olarak, 2020 yılında da hem büyümeye hem de var olduğumuz tüm alanlarda liderlik etmeye devam etmeyi hedefliyoruz. Sektörünün lideri olan Pozitera ile de Türkiye’deki operasyonel süreçlerimizi, alanında uzman ekiplerle geliştirmeyi ve müşterilerimize daha kolay ulaşmayı planlıyoruz” dedi.

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Birol Şengel;Dünyamızı aydınlatan Signify’a Türkiye genelinde perakende geliştirme hizmeti vermekten gurur duyuyoruz” dedi.

Pozitera, 2007’den bu yana, alanlarında lider ulusal ve uluslararası birçok markanın, Türkiye genelinde tüketiciye tanıtımı ve ürünlerinin özelliklerinin doğru bilgilendirilmesi üzerine hizmetler sunuyor. “Perakende Digital” sistemiyle günlük takiplerini sahadan canlı yayınla anında müşterilerine ulaştırıyor. 100’ü aşkın saha yöneticisi, 1000 eğitimli mağaza çalışanı ve merkez yönetiminin gücüyle Pozitera, ürünlerinin tüketici tarafından Türkiye genelinde çok doğru bilinmesini, algılanmasını ve tanınmasını sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*