Silver Strong doğal yaşam trendine uygun çözümler sunuyor

Silverline’nın duvar tipi davlumbazı Strong, güncel mutfak yüzeylerinde görülen malzemelerin ön panel olarak kullanılması ile mutfakta kesintisiz doğal bir yüzey oluştururken, davlumbazın mutfak stiline kolayca entegre edilmesini ve ürünün doğallığı ile ön plana çıkmasını sağlıyor.

Karmaşadan arındırılmış mekanlarda, sadelik, doğallık ve doğal malzeme kullanımı yeni yaşam trendi olarak evlerde hızla kendine yer açtı. Silverline’nın ödüllü duvar tipi davlumbazı Strong, havalandırma fonksiyonunu gizleyen tasarımı ve doğal malzeme kullanımı ile doğal yaşam trendine uyum sağlıyor. Ceracor (porselen levha) ve Corian malzemeler ile farklı doku ve bitişlerde tamamlanan tasarım, kesintisiz yüzey oluşturarak doğallığın mutfaklarda yer almasını sağlıyor. Açılı ön yüzeye son derece sade ikonlar ile yerleştirilmiş kontrol paneli, panelin altına ustalıkla gizlenmiş gün ışığı led aydınlatması ve havalandırma fonksiyonu ile Strong, mutfağın doğal bir parçası olarak güçlü bir duruş sergiliyor. Oxido oil (petrol kahvesi) ve luxury cement (çimento grisi) iki farklı renk seçeneği, kolay temizlenebilen ve çizilmeyen pürüzsüz yüzeyi ile sade ve asil… A sınıfı enerji seviyesi ile çevreye duyarlı motor teknolojisine sahip davlumbaz, sessiz ve güçlü çekiş performansı ile tasarım ve işlevselliği kusursuz bir şekilde buluşturuyor.

Tasarım ve fonksiyonellikte uluslararası ödüllerle tescillenen başarı…

 Başarısını dünyanın en prestijli ödül kuruluşu Plus X’ten yüksek kalite, tasarım, kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik kategorilerinde aldığı 4 ödülle tescilleyen Strong, IF Design, International Design Awards ( IDA) ve A’Design Award tarafından da bir çok kategoride ödüllendirildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*