Fakir Filter Pro havayı temizleyek sağlığınızı düşünüyor

Fakir Hausgeräte'nin dünyada bir ilk olarak havayı da temizleyen süpürgesi Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, ESF teknolojisi ile derinlemesine temizlik yapıyor.

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, ESF teknolojisiyle elektrikli süpürge kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Havada bulunan ve gözle görülemeyen tozları, partikülleri, bakterileri ve alerjenleri “ionizer” teknolojisi ile yere indirip, 8 filtreden oluşan ESF Teknolojisi ile temizleyerek, yalnızca evinizi değil havanızı da temizliyor.

Hijyen konusunda çığır açan bir ürün olma özelliğini taşıyan Fakir Filter Pro, gelişmiş ESF Teknolojisi ile derinlemesine temizlik için sekiz kademeli bir filtreleme ve yüksek performanslı emiş gücü sunuyor. ESF Teknolojisi, iyonizer özelliği sayesinde havaya yaydığı negatif ionlar ile ince tozları, zararlı maddeleri ve organizmaları zemine indirerek, süpürgenizin içinde hapsediyor. Evinizin ve büyük ölçüde arındırılan ortam havasının uzun süreli temiz ve ferah kalmasını sağlıyor.

4,5 litre kapasiteli geniş ve ergonomik toz haznesi sayesinde tozlar kolaylıkla boşaltılabiliyor. Ayrıca LED hazne aydınlatması ve hazne dolum göstergesi ile uyarı vererek, emiş gücünde performans kaybını önlüyor. Fakir Filter Pro, 800 W motor gücüyle tüm zeminlerde maksimum çekiş sağlarken elektrik tasarrufundan da ödün vermiyor.

Standart olarak 8 metre kablo uzunluğu, teleskopik vakum borusu ve hortumu ile 12 metre kullanım alanı, kullanım esnasında güç ayarlarına doğrudan erişim sağlayan ergonomik koldan kumanda sistemi sayesinde mükemmel, sessiz ve yüksek performanslı temizlik sağlıyor.

Cihaz içinde kullanılan ionizer ile ortama çıkış havası beraberinde negatif ionlar yayılıyor. Ortam havasında bulunan ince tozlar, organizmalar, polenler, alerjenler ve zararlı maddeler negatif ionlar ile birleşiyor. Birleşme sonucu nötrlenen ve ağırlaşan partiküller zemine düşürülerek ortam havası zararlı ve kirli maddelerden büyük ölçüde arındırılarak daha temiz ve ferah bir yaşam ortamı oluşturuluyor.

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrikli Süpürge satış fiyatı 2.999 TL.

Fakir Filter Pro Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

2 Comments

  1. BU SÜPÜRGE ASTİM VE ALLERJİ HASTALARI İÇİN GUZEL
    BİRDE BUNA OZONLA EVİN HAVASINI VİRÜS BAKTERİ KÜF NEM MANTARDAN ARINDIRAN SİSTEM KOYUN İNŞALLAH. PEKİ SULU OLSA DAHA İYİ OLMAZ MI

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*