Kadınlar Festivali’nde Fakir yoğun ilgi gördü

Fakir Hausgeräte, ilk kez düzenlenen Kadınlar Festivali’nde Profi Kahve Makineleri ile misafirlerini ağırladı.

Titizlikle yürüttüğü Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucu tasarladığı ürünlerle fark yaratan Fakir Hausgeräte, bu yıl Türkiye’de ilk defa düzenlenen Kadınlar Festivali’nde yerini aldı. 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde Ataşehir Watergarden’da düzenlenen festivalde, katılımcılar sokak lezzetleri, kahve çeşitleri, mutfak ekipmanları, temizlik ürünleri, elişi çeşitleri gibi birçok farklı ürünü deneyimleyip satın alma fırsatı buldu.

Kaave Türk kahvesi makinesi ile kahve pazarında kendisine kalıcı bir yer edinen Fakir Hausgeräte, Kadınlar Festivali’nde hem evlere hem de HORECA sektörüne hitap eden Profi Kahve Makineleri ve Rosie serisi mutfak grubu ürünleri ile misafirlerini ağırladı.

Fakir Hausgeräte standında, profesyonel Türk kahvesi makinesi Kaave Dual Pro ve tekli, su hazneli yeni Türk kahvesi makinesi Kaave Uno Pro ile damaklarda iz bırakacak bol köpüklü Türk kahveleri deneyimlendi. Ayrıca üstün teknolojili Aroma Master ile yapılan mis gibi aromalı filtre kahveler, stantta kahveseverler tarafından keyifle içildi. Kahve çekirdeği öğütmede büyük pratiklik sağlayan Signature kahve öğütme makinesi de stantta yerini aldı.

Fakir Hausgeräte’nin kendi özel renk pantonesiyle tasarladığı, mutfağınıza şıklık ve zarafet katan Rosie serisinin Mr. Chef Quadro Blender Seti, Trex Dual Cam Hazneli Doğrayıcı, Sierra El Mikseri, Valery Tost Makinesi, Rubra Ekmek Kızartma Makinesi, Temper Çay Makinesi, Goldie Kettle, Retroplex Mutfak Robotu stantta sergilendi.

Kadınlar Festivali’nde katılımcılar, iki gün boyunca özel konukların gerçekleştirdiği sohbetlere katılarak farklı tecrübeler edindi. Festival boyunca birçok yeni ürün ve farklı lezzet katılımcılarla buluştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*