Türk kahvesi Arzum ile dünyaya yayılıyor

500 yıllık kültürel miras Türk kahvesini OKKA markası ile dünyaya yaymaya devam eden ve bunu misyon edinen Arzum, ilk kez katıldığı The Hotel Show Dubai'de dikkatleri üzerine çekti.

Konaklama endüstrisi için tasarlanan ürünlerle 1000’in üzerinde uluslararası ve bölgesel markayı bir araya getiren The Hotel Show Dubai, 15-17 Eylül’de Dubai World Trade Center’da gerçekleşti. Türk kahvesi kokularının yükseldiği Arzum OKKA standı, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Arzum, ziyaretçilerini közde pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesiyle karşıladı.

Mükemmel Türk kahvesi deneyimi için tasarladığı kahve makinesi OKKA ile, bugün dünyanın 35 ülkesinde farklı kültürleri Türk Kahvesi kültürüyle buluşturan Arzum, OKKA Ailesi’nin tüm üyelerini fuarda sergiledi. Arzum OKKA, Arzum OKKA Grandio, Arzum OKKA Minio, Arzum OKKA Minio Duo ve Türk kahvesi çekirdeği öğütücüsü Arzum OKKA Beangourmet ile dikkatleri üzerine çekti. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzet sunan OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm olmaya devam ediyor ve yeni ülkelere giriş yapmaya hazırlanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*