Bosch Termoteknoloji’den bilinçli kombi tüketimine destek

Müşteri odaklı şirket stratejisini bir adım ileriye taşımayı hedefleyen Bosch Termoteknik, “Bilinçli müşteri, Bilinçli tüketim” projesiyle tüketicilerin en çok sorduğu soruları cevaplıyor.

Flat Gray Wall Flat Perspective and a Kitchen Island.; Shutterstock ID 382904644; Client/Licensee: -

Stratejisindeki “Müşteri odaklı yaklaşım” ilkesini destekleyen çalışmalarına devam eden Bosch Termoteknik, Temmuz ayında “Bilinçli müşteri, Bilinçli tüketim” projesini başlattı. Tüketicilerin en çok sorduğu soruları ve merak ettiği konuları YouTube kanalındaki video serileriyle cevaplandıran Bosch Termoteknoloji, kombi seçimleri ve kullanımları konusunda müşterileri bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Video serilerinde doğru kombi seçiminden, kombiler arasındaki farklara, kombi kullanımında dikkat edilmesi gerekenlerden, tasarruflu kombi kullanımına kadar birçok farklı konulara değiniliyor. Müşterilerin online aramalarda en çok aradığı ‘Kombiye nasıl su basılır?’ gibi sorularla da müşterilerin yaz ayından kış ayına geçerken karşılaştıkları ve video sayesinde kolaylıkla çözerek kullanıma başlayabilecekleri videolar da gene youtube serisinde yer alıyor.

Sıkça sorulan sorular videolarının yanısıra Bosch Termoteknoloji’nin Condens 7000i W, 2300 iW, 2200İ W ve akıllı oda kumandası Easy Control gibi yeni ürünlerini detaylı anlatan videolar da bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*