Dyson’da yeni nesil ev temizliği

Yaz aylarının sona ermesiyle evlere dönüş başladı. Herkes şehre, çocuklar okula dönerken; yaz boyunca ihmal edilen evlerin de yeni döneme hazırlanması büyük önem taşıyor. Evlerin üzerindeki yorgunluğu atmak ve daha sağlıklı bir ortama dönüştürmek için Dyson V11™ kablosuz süpürge ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Sağlıklı bir yaşam için derinlemesine temizlik

Dyson V11™ kablosuz süpürge, sizin ve ailenizin sağlığını koruyabilmek için evinizi gözle görülemeyecek kadar küçük, zararlı partükillerden temizliyor. HEPA filtresiyle sağlıklı bir yaşam alanı için toz, alerjen ve bakterileri yok ediyor. Şu ana kadarki en güçlü kablosuz temizleme başlığıyla sert naylon fırçalar, dipteki kirleri çekmek için halının derinlerine iniyor ve yumuşak, anti-statik, karbon fiber lifler sert zeminlerdeki ve çatlaklardaki tozları kolayca yakalıyor.

Dynamic Load Sensor (DLS) sistemiyle süpürge başlığındaki direnci saniyede 360 kez kontrol ediyor ve her zemin türünde derinlemesine temizlik için halılarla sert yüzeyler arasındaki motor hızını otomatik olarak değiştiriyor.

Kablosuz teknolojisiyle evinizin her köşesini kolayca temizlemenizi sağlayan süpürgenin LCD ekranı seçilen güç modunu, kalan çalışma süresini, filtre bakımı zamanlamasını da anlık olarak göstererek evinizde akıllı temizliğin keyfini yaşatıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*