Samsung’tan, IFA 2019 Fuarı’nda 2 lansman

İnovasyon ürünü BESPOKE buzdolabı serisi tüketicilere kişiselleştirilebilir bir çözüm sunuyor. Yeni premium ankastre serisi şık tasarım ve en yeni inovasyonlarla geliyor.

Samsung Electronics, yeni BESPOKE buzdolabı serisi ve yeni premium ankastre ürünü olan Dual Cook Steam buharlı fırını ile mutfak tasarımlarında yeni bir çığır açıyor. Samsung Electronics Kurumsal Kıdemli Başkanı ve Tasarım Ekibi’nin Lideri Harry Choi konuyla ilgili şöyle konuştu: “Tüketicilerin büyük bir bölümü ankastre stili mutfakları tercih ediyor. Mutfaklarının iç mimarisinin, ailelerinin kimliğini ve kişisel zevklerini yansıtmasını arzu ediyorlar. Samsung’un BESPOKE gibi üst düzey kalitede bir işçilikle birlikte, yeni yaşam tarzına yönelik yaptığı inovasyonların, insanların kendilerine özgü ihtiyaçlarını ne kadar etkin bir şekilde karşıladığını görmekten heyecan duyuyoruz.”

Kişisel tercihlere yanıt veriyor

Samsung’un BESPOKE ürün serisi, kullanıcılara mutfaklarını kendi zevklerine uygun şekilde düzenlemelerine olanak tanıyor. Aynı zamanda da ankastre görünümüne sahip olan yeni bir buzdolabı kategorisi oluşturuyor. Günümüzün mutfaklarına kusursuz uyum sağlayan bu ürün serisi pazara yepyeni bir alternatif sunuyor. Modüler bir tasarıma sahip olan yeni BESPOKE buzdolabı serisi, 8 farklı model içeriyor. BESPOKE buzdolaplarında kullanıcılar kendilerine göre ayarlamalar yapabiliyorlar ve ürünlerin sunduğu bu esneklik sayesinde buzdolaplarında yaşam tarzlarına ve tasarım ihtiyaçlarına göre değişiklikler gerçekleştirebiliyorlar.

Tüketiciler ayrıca bu seriyle mutfaklarında tümüyle kendi tercihlerine göre alan açabilecekler. Ön panel cotta metal, saten cam ve ışıltılı cam olmak üzere üç farklı malzeme ve renk seçeneği sunuyor. Cotta siyah, beyaz ve yeşil; popüler olan saten cam malzeme gri, lacivert, mercan kırmızısı ve sarı; ışıltılı cam ise beyaz ya da pembe parlak renk seçenekleri ile tüketicilerle buluşuyor. Bununla birlikte tüketiciler isterlerse buzdolabının iç tasarımını da kendi istedikleri gibi düzenleyebiliyorlar.

Tüketicilere sunulan diğer ankastre ürünler

Samsung aynı zamanda, 2020’de Avrupa için piyasaya sunulacak fırın, davlumbaz entegreli ocak, bulaşık makinesi ve buzdolabını içeren yeni bir premium ankastre mutfak serisi hazırlıyor. Yenilikçi, iddialı tasarımı ve üstün işlevselliği ile bu seri tüketicilere çok çekici gelecek. IFA 2019’da tanıtımı yapılacak olan serinin ilk ürünü çoklu pişirme özelliği ile benzersiz bir rahatlık sunan modern tasarımlı Dual Cook Steam buharlı fırın. Dikey yapıda tasarlanan bu fırın, yeni bir kullanıcı arayüzüne sahip yüzeyi ile fırın tasarımını bir üst düzeye çıkarıyor. Ayrıca Dual Cook Steam pişirme özelliği ile bir bölmesinde bir yemeği pişirirken, aynı anda diğer bölmesinde başka bir yemeği buharla pişirebiliyor.

Hem BESPOKE buzdolabı hem de yeni premium ankastre ürün serisi şık, ışık yansıtmayan ve her türden mutfağa uyum sağlayacak bir dokuya sahip saten cam malzemeden üretildi. Saten cam özelliği ve BESPOKE’un yarattığı bu etki, diğer yeni ankastre ürünlerle yan yana konulduğunda daha da belirginleşiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*