Vestel’den perakendede sıra dışı bir deneyim projesi: #UçuranTeknolojiler

Vestel, müşterileri için sıra dışı bir deneyim alanı oluşturdu. Zorlu Center Vestel Mağazasında 50 adet ütü, 22 adet el blender’ı, 13 adet süpürge, 10 adet Mix&Go, 6 adet saç kurutma makinesi ile kanat görünümde tasarlanan #UçuranTeknolojiler Instagram Noktası’nda çektikleri fotoğrafları paylaşan tüketiciler Kafe Vesto’dan kahve kazanıyor.

Vestel, fiziksel mağazalarını dijital dünyayla buluşturuyor. 50 adet ütü, 22 adet el blender’ı, 13 adet süpürge, 10 adet Mix& Go, 6 adet saç kurutma makinesi ile kanat görünümde tasarlanan #UçuranTeknolojiler Instagram Noktası’nın ilki Zorlu Center Vestel Mağazası’nda kuruldu.

Projenin amacı perakendede online ve offline dünyalar arasındaki çizgiyi kaldırmak. Böylece Vestel, hem fiziksel mağazalarının online mecralardaki görünürlüğünü hem de mağazalardaki adım sayısını artırmak istiyor. Müşterilerine keyif alacakları, akılda kalıcı bir alışveriş deneyimi sunmak isteyen Vestel, bu deneyimi önümüzdeki dönemde diğer mağazalarına yaymayı hedefliyor.

Vestel müşterileri mağaza içindeki #UçuranTeknolojiler Instagram Noktası’nda çektikleri fotoğrafları sosyal medya üzerinden #uçuranteknolojiler hashtag’iyle paylaştıklarında Kafe Vesto’dan kahve kazanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*