Yazlıkların gözdesi Fakir Gourmet Serisi

Fakir Gourmet Serisi ile yazlıklarda, teknelerde, yatlarda yemek yapmak çok kolay hale geliyor.

Yazlıklarda yemek yapmak için kullandığınız eski mutfak ekipmanlarınızın yerini Fakir Gourmet Serisi alıyor. Ergonomik tasarımlı ürünler hem mekândan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Fakir Hausgeräte’nin çok amaçlı akıllı pişiricilerinin yer aldığı Gourmet Serisi, tatilde yemek yapma uğraşı ile vakit kaybetmek istemeyenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Fakir Gourmet Serisi’nde yer alan Nosso, Guvech ve Cuisinier ile yapacağınız enfes lezzetler tatilinize lezzet katacak.

Gezmeye ya da plaja gittiğinizde tüm malzemelerinizi Fakir’in akıllı pişiricileri Guvech ve Cuisinier’in içerisine koyduğunuzda, otomatik pişirme özelliği sayesinde döndüğünüzde yemeğiniz hazır oluyor. Size sadece duşunuzu alıp, tatilin ve leziz yemeklerin tadını çıkarmak kalıyor.

Fakir Gorumet Serisi ürünleri Nosso, Guvech ve Cuisinier tekne ve yatlarda da kolayca kullanılabiliyor. Tekne ve yat ile çıktığınız gezilerinizde yemek hazırlama işini en pratik hale getiren Gourmet Serisi, ergonomik tasarımıyla hem dekoratif şıklık hem de mekandan tasarruf sağlıyor.

Geleneksel ”Guvech” Lezzeti

Fakir Hausgeräte’nin yeni akıllı pişiricisi Guvech çok amaçlı pişirici, Anadolu’nun geleneksel güveçte pişirme tekniğini modern bir yorumla mutfaklara getiriyor. Geleneksel güveçte pişirme yöntemi esas alınarak tasarlanan Fakir Guvech, hem yemeğin lezzeti ve aromasını kaybetmemesini hem de daha sağlıklı olmasını sağlıyor.

Güveçten kızartmaya, tandırdan sotelemeye, kavurmadan buharda pişirmeye, haşlamadan fırınlamaya modern ve geleneksel pişirme tekniklerini tek üründe birleştiren Fakir Guvech ile hazırlayacağınız leziz yemekler, sofralara damga vururken damaklarda iz bırakacak.

Yapışmaz seramikten yapılmış 5 litre hazneli Fakir Guvech ile istediğiniz yemekleri şef eli değmişçesine hazırlayarak sofralara getirebileceksiniz. Cihaz, Türkçe menüsünde yer alan 20 farklı çeşit otomatik pişirme programı, geniş LED ekranı ve dokunmatik paneli ile pratik kullanım sağlıyor.

Fakir Guvech’in içerisine tüm malzemeleri koyup gecikmeli başlatma özelliğiyle istenilen zamanı ayarladığınızda, yemekleriniz otomatik olarak pişmeye başlıyor. Ayrıca 24 saat sıcak tutma özelliği ile eve geldiğinizde yemeğinizi soğumadan yiyebilirsiniz.

Şef Recep Aydoğan tarafından hazırlanan 150 yemek tarifinin olduğu yemek kitabı ile bilmediğiniz yemekleri bile kolaylıkla yapabileceksiniz. Manuel program yaratabilme özelliği sayesinde de sevdiğiniz tarifleri kendi menünüze ekleyebilirsiniz.

Kuzinede Pişmiş Gibi “Fakir Cuisinier”

Basınçlı pişirmenin en güvenilir halini teknoloji ile birleştiren Fakir Cuisinier çok amaçlı basınçlı pişirici, Türk mutfağının en zorlu yemeklerini bile bir tuşla hazırlama imkanı sunuyor. 1300 W gücündeki Cuisinier, yüksek basınç özelliği sayesinde yemeğinizi kuzinede pişme mantığıyla pişiriyor. Böylece yemeğinizin aroması ve besin değerleri yüksek kalarak, lezzetinden kayıp vermiyor.

Yapmak istediğiniz yemeğin malzemelerini Fakir Cuisinier’e koymanızın ardından 20 ayrı programlı menüden seçim yapıyorsunuz. Çorba, ekmek, reçel, zeytinyağlı, makarna, pizza, pilav, kek, sütlü-şerbetli tatlılar gibi aklınıza gelecek her türlü lezzeti Fakir Cuisinier ile yapmak mümkün. Tandır, mayalama, kavurma, ağır pişirme, sote, fırınlama, buğulama, haşlama gibi pişirme seçenekleriyle pişireceğiniz yemeklerle evinizin şefi olacaksınız.

5 L seramik kaplama haznesi bulunana Fakir Cuisinier de gecikmeli başlama ve 24 saat sıcak tutma özelliğiyle dikkat çekiyor. Cihaz, geniş LED ekranı, dokunmatik kontrol paneli ve Türkçe menüsü ile pratik kullanım sağlıyor.

Fakir Cuisinier ile birlikte Şef Recep Aydoğan’ın reçetelerinden oluşan yemek tarifi kitabı hediye veriliyor. İsterseniz kendi tariflerinizi de cihaza yükleyip kendi özel menülerinizi de oluşturabilirsiniz.

Sağlık ve Lezzet Ustası “Fakir Nosso”

Fakir Nosso’da pişireceğiniz birbirinden leziz yemekler yaz sofralarına lezzet katacak. Fakir Nosso çok amaçlı pişirici, Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerinden kızartmaya, tencere yemeklerinden fırınlama tekniklerine, kekten şerbetli tatlılara kadar tüm yemekleri sağlıklı ve pratik bir şekilde sofralara getiriyor. Yapmak istediğiniz yemeğin malzemelerini Fakir Nosso’ya koyarak ısı ile süresini ayarladıktan sonra pişirme esnasında yemeğin başında beklemenize gerek kalmıyor.

Nosso çok amaçlı pişirici, daha az yağ kullanarak enfes ve çıtır kızartmalar yapmanıza olanak sağlarken, kısa sürede pişirme özelliğiyle yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmesini en aza indirgiyor. Taze malzemelerde doğal olarak bulunan su-besin maddelerini koruyarak, yemeklerin yumuşak, sulu, renkli, aromalı kalmasını ve sağlıklı pişirilmesini sağlıyor.

Geleneksel ve modern tariflerden oluşturulan “Nosso ile Lezzetli Tarifler” kitabı da ürünün yanında tüketicilere sunuluyor.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*