Yaz esintisi Arzum’dan

Arzum, uzaktan kumandalı Windream Power vantilatörü ve Windart Eco vantilatörü ile yaz sıcaklarını hissettirmiyor.

Her yere taşınabilir olmasıyla tercih nedeni olan, yaz aylarında evlerin vazgeçilmezi vantilatörler artık geliştirilmiş yenilikleriyle daha fazla kullanım kolaylığı sağlıyor. Arzum yaz ferahlığını Windream Power ve Windart Eco vantilatörlerle sunuyor.

Arzum Windream Power Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Arzum Windream Power uzaktan kumandalı ayaklı vantilatör, evin hangi köşesinde olunursa olunsun tek bir komutla kumanda edilebiliyor, pervane hızı ve yönü değiştirilebiliyor. Çift pervane sistemi sayesinde daha güçlü hava akışı ve daha geniş alana etki eden Arzum Windream Power, 3 kademeli hız ayarına sahip. “Normal”, “Doğal” ve “Uyku” olmak üzere 3 farklı rüzgar modundan birini seçerek dilediğiniz şekilde serinleyebilirsiniz.

7,5 saate kadar zaman ayarlamalı özelliği ile gece uykusuna dalmanın en keyifli halinin sunan Arzum Windream Power, siz ne zaman isterseniz o zaman kapanıyor.

Yüksekliği ayarlanabilir standı, çıkarılabilir ön kafes ve pervanesi sayesinde kolay temizlik imkanı sunan Arzum Windream Power, 150 telli koruma ızgarası ile de parmaklarla pervaneler arasında güvenlik sağlayarak çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oluyor.rzum Windream Power Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör Fiyat: 499,90 TL

Arzum Windart Eco Ayaklı Vantilatör

%100 bakır motoru sayesinde daha uzun ömürlü kullanım sağlayan Arzum Windart Eco, azalmayan performansıyla serin bir yazın anahtarını sunuyor. 3 kademeli hız ayarı, sol-sağ salınım özelliği olan vantilatör 2 saate kadar zaman ayarlama özelliğine de sahip. Arzum Windart Eco, parmak girmesini engelleyen 150 telli koruma ızgarası ile çocuklu aileler için daha güvenli kullanım sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*