Tek tuşla bol sağlık bol vitamin

Fakir Mix It Easy, yazın bunaltan sıcaklarında sağlıklı ve serinleten karışımları tek tuşla hazırlama imkanı veriyor.

Yaz mevsimi etkisini iyice artırırken bunaltıcı sıcaklar vücutta hem sıvı hem de vitamin kaybına neden oluyor. Bol sıvı ve vitamin tedarik etmenin en etkili yolu ev yapımı meyve suları, sağlıklı smoothieler ve çeşitli karışımlar.

Birbirinden sağlıklı karışımlar hazırlamak isteyenlere Fakir Mix It Easy kişisel blender mucizeler sunuyor. Tırtıklı titanyum bıçakları sayesinde buz kırma özelliği bulunan Mix It Easy ile zencefil, hurma, kuru incir, muz, çilek, fesleğen, nane, yaban mersini gibi birçok sağlıklı yiyeceği içeren karışımlar yapılabiliyor. Ayrıca vücudu toksinlerden arındırmak için çeşitli detoks içecekleri ve serinleten lezzetli frozenlar hazırlamak da mümkün.

Farklı tatlar keşfetmek isteyen gurme mucitler, 570 ml ve 400 ml kapasiteli BPA içermeyen tritan karıştırma şişeleri ile bol vitaminli, sağlıklı içecekler ortaya çıkaracak. Fakir Mix It Easy, 500 w motor gücü ve keskin bıçakları sayesinde kahve çekirdeği, baharat gibi gıdaları da ayrı öğütücü kabında tek tuşla rahatça öğütebiliyor. Kırmızı, yeşil ve siyah renk seçeneklerine sahip cihaz, tasarımıyla mutfaklarınıza hareket getiriyor. Kompakt ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken Mix It Easy, yanmaz yapışmaz silikon tutucuları, sızdırmaz kapaklarının yanı sıra kaymaz tabanıyla güvenle kullanılabiliyor.

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, üstün teknolojili ürünleriyle nesillerdir hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*