Bosch elektrikli süpürgelerinde 10 yıl motor garantisi

“Bir defa Bosch Ömür Boyu Bosch” kampanyasıyla ürünlere duyulan güveni vurgulayan Bosch Ev Aletleri, çamaşır makinelerinin ardından toz torbalı ve toz torbasız tüm elektrik süpürgeleri için de 10 yıl motor garantisi veriyor.

‘Yaşam için teknoloji’ anlayışıyla, ev konforuna katkılar sunan Bosch Ev Aletleri, yeni başlayan“Bir defa Bosch Ömür Boyu Bosch” kampanyasında ürünlerine duyulan güveni vurgulamaya devam ediyor. Bosch, çamaşır makinelerinde verdiği 10 yıl motor garantisini şimdi de toz torbalı ve toz torbasız olmak üzere tüm elektrik süpürgelerinde sunuyor.

Bosch’un 65 yıldan uzun süredir Almanya’da geliştirdiği ve ürettiği motorlar, ürünlerinin kalbini oluşturuyor. Elektrikli süpürgeler için üretilen motorlar tekrar tekrar sürekli performans sağlayan benzersiz bir mühendisliğe ve güvenilirlik hassasiyetine sahip. Aynı zamanda süpürgelerin beyni de olan motorlar, en iyi performansı sunabilmeleri için Bosch’un yüksek motor yönetim teknolojisiyle geliştiriliyorlar.

A enerji verimlilik sınıfına sahip ve yüksek performanslı BGS 7RCL Bosch Relaxx’x Ultimate toz torbasız elektrikli süpürge yalnızca 64 desibel ses seviyesine sahip. HiSpin motoru, optimize edilmiş hava akımı ve ses azaltıcı aksesuarları sayesinde düşük ses seviyesiyle konforlu bir temizlik imkanı sunuyor. Bosch Zoo’o ProAnimal toz torbalı elektrikli süpürge ise yenilikçi ProAnimal turbo başlığı, özellikle hayvan tüylerini toplamaya uygun ekstra geniş döşeme başlığı ve sert zemin başlığını içeren özel 360™ kiti ile dip köşe temizlik olanağı sunuyor. Ayrıca, Bosch’un en gelişmiş filtre teknolojisi olan AllergyPlus ULPA15 ile de alerjik bünyeye sahip hassas kişiler için bile ideal ortam havası yaratıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*