Ramazanda yardımcınız akıllı pişiriciler

Fakir Hausgeräte’nin yeni Gourmet Serisi’nde yer alan akıllı pişiricileri Guvech ve Nosso, Ramazan sofralarında leziz yemekler yapmayı pratik hale getiriyor.

Ramazan ayı, sofraların daha bir itinayla hazırlandığı ve zengin olduğu dönemdir. Bu ayda çorbadan ana yemeğe, salatadan tatlıya birçok leziz yiyecekle hem sofraların bereketi artıyor hem de damaklar şenleniyor. Mutfak tutkunları, uzmanları, acemileri, yemek yapmaya vakti olmayanlar için hazırlanan Fakir Gourmet Serisi’nin akıllı pişiricileri Guvech ve Nosso, iftar sofralarında leziz ve sağlıklı yemekler yapmayı pratik hale getiriyor.

Fakir Gourmet Seri’nin akıllı pişiricileri, modern yaşamın temposuna uyum sağlayan yenilikçi pişirme sistemi ile ister geleneksel Türk yemeklerini ister modern dünya mutfaklarının lezzetlerini hazırlamaya olanak veriyor. Yenilikçi pişirme sistemi sayesinde besin değerinin kaybolmadığı, malzemelerin aromasının yemekle bütünleştiği sağlıklı yemekler hazırlamak mümkün.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek ”GUVECH” te Pişer

Fakir Hausgeräte’nin yeni akıllı pişiricisi Guvech, Anadolu’nun geleneksel güveçte pişirme tekniğini modern bir yorumla mutfaklara getiriyor. Geleneksel güveçte pişirme yöntemi esas alınarak tasarlanan Fakir Guvech, hem yemeğin lezzeti ve aromasını kaybetmemesini hem de daha sağlıklı olmasını sağlıyor.

Güveçten kızartmaya, tandırdan sotelemeye, kavurmadan buharda pişirmeye, haşlamadan fırınlamaya modern ve geleneksel pişirme tekniklerini tek üründe birleştiren Fakir Guvech ile hazırlayacağınız leziz yemekler, Ramazan sofralarına damga vururken damaklarda iz bırakacak.

Yapışmaz seramikten yapılmış 5 litre hazneli Fakir Guvech ile istediğiniz yemekleri şef eli değmişçesine hazırlayarak iftar sofralarına getirebileceksiniz. Cihaz, Türkçe menüsünde yer alan 20 farklı çeşit otomatik pişirme programı, geniş LED ekranı ve dokunmatik paneli ile pratik kullanım sağlıyor. 170°C’ye kadar ısı ayarı olan Fakir Guvech ile sağlıklı ve lezzet tek tuşla sofranıza geliyor.

Yemek yapmak için vakti olmayanlar, özellikle de çalışanlar için büyük kolaylık sağlayan Fakir Guvech’in içerisine tüm malzemeleri koyup gecikmeli başlatma özelliğiyle istenilen zamanı ayarladığınızda, yemekleriniz otomatik olarak pişmeye başlıyor. Ayrıca 24 saat sıcak tutma özelliği ile eve geldiğinizde yemeğinizi soğumadan yiyebilirsiniz.

Şef Recep Aydoğan tarafından hazırlanan 150 yemek tarifinin olduğu yemek kitabı ile bilmediğiniz yemekleri bile kolaylıkla yapabileceksiniz. Manuel program yaratabilme özelliği sayesinde de sevdiğiniz tarifleri kendi menünüze ekleyebilirsiniz.

Az Yağ ile Bol Lezzet: “Fakir Nosso”

Fakir Nosso’da pişireceğiniz birbirinden leziz yemekler iftar sofralarınıza lezzet katacak. Fakir Nosso Çok Amaçlı Pişirici, Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerinden kızartmaya, tencere yemeklerinden fırınlama tekniklerine, kekten şerbetli tatlılara kadar tüm yemekleri sağlıklı ve pratik bir şekilde Ramazan sofralarına getiriyor.

Homojen ısı dağıtım teknolojisiyle çalışan, yenilikçi pişirme sistemi Fakir Nosso, profesyonel performans garantisinin yanı sıra özel tasarımıyla da mutfağınızın başköşesindeki yerini alıyor. Yapmak istediğiniz yemeğin malzemelerini Fakir Nosso’ya koyarak ısı ile süresini ayarladıktan sonra pişirme esnasında yemeğin başında beklemenize gerek kalmıyor.

Nosso Çok Amaçlı Pişirici, daha az yağ kullanarak enfes ve çıtır kızartmalar yapmanıza olanak sağlarken, kısa sürede pişirme özelliğiyle yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmesini en aza indirgiyor. Taze malzemelerde doğal olarak bulunan su-besin maddelerini koruyarak, yemeklerin yumuşak, sulu, renkli, aromalı kalmasını ve sağlıklı pişirilmesini sağlıyor.

Geleneksel ve modern tariflerden oluşturulan “Nosso ile Lezzetli Tarifler” kitabı da ürünün yanında tüketicilere sunuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*