Ütü yapmak zamanınızı alıyorsa eğer…

Philips, Azur serisinin en akıllı ve en güçlü buharlı ütüsü Azur Elite ile ütü yapmak artık çok pratik.  

Türkiye’de bir ilk olan harekete duyarlı DynamiQ sensörü ve ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTemp teknolojisi ve eşsiz buhar gücü ile Azur Elite çok iddialı! 

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Philips, ütü deneyimini Philips Azur Elite buharlı ütü ile çok daha kolaylaştırıyor! 

Philips Azur Elite Buharlı Ütü, ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara, ketenden kaşmire kadar ütülenebilir tüm kumaş türlerinde sıfır yanma riski* ile güvenli ütüleme imkanı sunuyor. OptimalTEMP teknolojisi ile kıyafetler, kumaş türlerine göre ayırmaya gerek kalmadan, istenilen sırayla, sıcaklık ayarını beklemeksizin ve zaman kaybetmeden ütülenebiliyor.  

Devrim niteliğinde ütü teknolojisi: ‘DynamiQ sensör’ 
En gelişmiş hareket sensörü olan DynamiQ sensör, hareketlerinizi takip ederek doğru buhar miktarını kendi ayarlar ve hareket etmediğinde de buhar vermesi durur. Böylece üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ihtiyaç duyulan buhar basıncını ayarlayarak, otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir.  

Ütü çabucak bitsin; zamanınız size kalsın! 
Azur Elite, yüzde 50’ye kadar daha fazla güçlü ve sürekli buhar sunan dahili Turbo Buhar Pompası sayesinde en zor kırışıklıklar bile çok daha hızlı kayboluyor. 260 gramlık şok buhar çıkış performansı ile kırışıklıklara savaş açan Azur Elite, mükemmel buhar dağılımı için özel olarak tasarlanan 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanının 6 katmanlı teknolojisi ile mükemmel bir kayganlık ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlıyor. 

Yeni taban tasarımı sayesinde diğer ütülerden 5 kata kadar daha fazla kireç toplayan Azur Elite, Akıllı Kireç Temizleme Hatırlatıcısı sayesinde zamanı geldiğinde kireç toplayıcısında biriken kireci sadece 15 saniyede temizlemeye olanak tanıyor.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*