IF DESIGN AWARDS 2019’DAN Arzum’a Ödül

Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, ödüllerine ödül katmaya devam ediyor. Arzum son olarak, elektrik süpürgesi Olimpia Power ile IF Design Awards 2019'da Tasarım Ödülü'nün sahibi oldu. Böylece, son 3 senedir tasarım alanında aldığı ödül sayısını 30'a çıkarmış oldu.

Tasarım alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan ve bu sene 66.sı gerçekleşen If Design Awards’ın kazananları belli oldu. Uluslararası arenada birçok prestijli ödülün sahibi olan Arzum, elektrik süpürgesi Arzum Olimpia Power ile Tasarım Ödülü‘nün sahibi oldu. Yüksek 4A performansı, ileri teknolojisi ile temizlikte değişime imza atan elektrik süpürgesi Arzum Olimpia Power, bu ödülle birlikte bugüne dek kazandığı ödül sayısını 4’e çıkarmış oldu.

50 ülkeden ürün değerlendirilmeye alındı

Dünyadaki en önemli tasarım ödüllerinden biri olan If Design Awards’da bu yıl 52 ülkeden 6.375’in üzerinde ürün değerlendirmeye alındı. Rekabet dolu yarışmada ödüle hak kazanan Arzum, tasarım ve inovasyon alanındaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu. Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız ödülle ilgili olarak; “Çeşitli kategorilerle evlerin her metrekaresine sahip çıkıyoruz ve yenilikçi ürünlerle tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Süpürge kategorimizdeki en gelişmiş ürün ailemiz Arzum Olimpia Serisi ile tüketiciler ve uluslararası birçok prestijli yarışmada dikkatleri üzerimize çekmeyi başardık. Bu ürünümüzle daha önce Design Week Turkey’de İyi Tasarım ve Plus X Award’da Kullanım Kolaylığı ve Tasarım dallarında ödül sahibi olmuştuk. Tasarım ve inovasyon bizim vazgeçilmezimiz. Ürünlerimizin üstün performansının yanında işlevsellik, kullanım kolaylığı ve tasarım özellikleri ile de müşterilerimizin hayatlarına değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*