Philips Azur Pro hayatı kolaylaştırıyor

Philips, Türkiye’de kullanıcıların en çok tercih ettiği efsane Azur serisinden Azur Pro ile zahmetsiz ütü deneyimi sunarken Türkiye’nin en çok satılan ütüsü olarak liderliğini koruyor.

Hızlı ısınma teknolojisi, güçlü şok buharı ve kolay ütüye olanak tanıyan 5 yıldızlı mükemmel kaygan ve dayanıklı tabanı ile kadınların hayatlarını kolaylaştıran, Philips Azur Pro, minimum çaba ile maksimum performansı bir araya getiriyor.

Daima güçlü ve mükkemmel!

3000 Watt’a ulaşan gücü ile 45 saniye gibi kısa bir sürede ütülemeye hazır olan Azur Pro, zaman kaybının önüne geçiyor. Kadınların vazgeçilmezi olan ayrıca 55 g/dk’ya kadar kesintisiz buhar çıkışı, tüm kırışıklıkların etkili bir şekilde giderilmesi için mükemmel buhar miktarı sağlar.

Azur Pro ile keyfe dönüşen bir deneyim mümkün…

5 yıldızlı mükemmel kaygan T-ionicGlide Taban, titanyumoksit katmanlı yapısıyla kıyafetlerin üzerinde süzülme hissi vererek kadınların yorulmadan ütü yapmasına olanak tanıyor. Serinin geliştirilmiş 350 ml su hacmi su haznesi, tek seferde daha fazla parça ütülemeyi mümkün kılıyor.

“Fişte mi unuttum?” endişesi sona eriyor

Tüm kadınların kabusu olan ütüyü fişte unutma korkusu da Azur Pro serisi ile sona eriyor. Serinin üyeleri beklemeye alındığında 8 dakika, tabanı yere temas halinde ya da yan bırakıldığında ise 30 saniye sonra kendi kendine kapanarak potansiyel riskleri en aza indiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*