Arzum, Ambiente Frankfurt 2024’teki yerini aldı

Avrupa’nın en büyük fuarları arasında yer alan Ambiente Frankfurt 2024’e katılan Arzum, inovatif bakış açısıyla geliştirdiği birçok yeni ürünü ve OKKA Ailesi’ni sektör devleriyle buluşturdu.

Global marka olma hedefleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışındaki birçok fuar ve etkinliğe katılan Arzum, bu yıl 26-30 Ocak 2024 tarihlerinde Almanya’da gerçekleştirilen Ambiente Frankfurt 2024’e katıldı. Ambiente Frankfurt 2024’te Arzum, yeni ürünleri ve OKKA ailesi ile fuara damgasını vurdu. Arzum ayrıca fuar katılımcılarına kendi ürünleri ile hazırladığı Türk kahvesi ve birbirinden farklı tatlara sahip lezzetli ikramlarda bulundu.    

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, “İnovasyon ve tasarımın bir araya geldiği, tüketicilerin deneyimle buluştuğu Ambiente Frankfurt, Arzum için de son derece önemli bir deneyim alanı. Bu yıl fuarda inovatif bakış açımız, kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem ve tasarıma olan tutkumuzla geliştirdiğimiz birçok ürünümüzü kullanıcılarımızla ve sektörün gelişimine yön veren devleri ile buluşturduk. Katılımcılara ve ziyaretçilere geleneksel bir fuar ziyaretinden daha fazlasını yaşatmak adına deneyim ve ürün bileşimini çok farklı bir kurguda şekillendirdik. Onlara faklı bir fuar deneyimi sunduk.  Katılımcılar, ürünlerimizi ilk elden deneme fırsatı buldu. Yine dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcileri, ürünlerimizle hazırladığımız ikramlarımızın tadına vardı. Bu sadece lezzet için değil ürünün yaşatacağı deneyimi hissettirmek açısından da oldukça önemli bir adım oldu. Ürününüzü ne kadar iyi anlatsanız da tanıtımınızda deneyim yoksa hep bir yanı eksik kalır. Biz birçok fuarda olduğu gibi bu fuarda da bu deneyime dikkat çekmek istedik. Ziyaretçilerimize, ürünlerimizi deneyimleterek gelecekte yaşayacakları konfor, tasarım ve inovatif farklılığı ürünü almadan önce yaşamalarını sağladık” şeklinde konuştu.  

Giray, “Ambiente Frankfurt 2024’ün bizim için bir diğer önemi de yurt dışı pazar hedeflerimiz. Arzum olarak bugün online ile beraber 60’tan fazla ülkeye satış gerçekleştiriyoruz. Son yıllarda Arzum’un yurt dışı pazarlardaki konumunu daha da güçlendirecek bir strateji değişikliği gerçekleştirdik. Almanya’da %100’üne sahip olduğumuz bağlı ortaklığımız Arzum Europe’u daha efektif kullanarak, müşterilerimize yerinde hizmet vermeye başladık. Bu şekilde markamız daha da güçlendi.

Yurt dışında mevcut pazarlarda payımızı büyütme, bulunmadığımız pazarlara ise giriş hedefliyoruz Bu anlamda Ambiente Frankfurt 2024, bizi yurt dışı hedeflerimize yaklaştıracak önemli girişimler arasında yer alıyor. Özellikle Avrupa’daki yolculuğumuza hız kazandıracağını düşünüyoruz” dedi.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*