Tefal’in yepyeni akıllı pişiricisi Cook4me+ hayatı kolaylaştırıyor

Zeytinyağlılardan beyran çorbasına her damak zevkine hitap eden önceden programlanmış 150 tarif ve tarifleri adım adım takip etmeyi sağlayan interaktif yönlendirme özelliği ile Cook4me+, mutfakta hız ve lezzeti mükemmel şekilde sunuyor. Otomatik basınç ayarlama teknolojisiyle ise tam güvenlik sağlıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilmesi ve 15 yıllık bakım onarım garantisiyle de Cook4me+, yemek pişirmeyle ilgili zahmetli olan her şeyi adeta hayatımızdan çıkarıyor. Geriye sağlıklı tatlar ve keyifli anlar kalıyor.

Hayatın yoğunluğu içerisinde yemek yapmaya vakit ayırmakta zorlanan ancak sağlıklı ve lezzetli yemeklerden de vazgeçemeyenler için, Tefal yepyeni bir ürün geliştirdi: Cook4me+. Eşsiz özelliklere sahip çoklu pişirici Cook4me+, kontrol paneli ile kullanıcısına interaktif şekilde rehberlik ederek kişisel bir mutfak yardımcısı gibi çalışıyor. Lezzetli tarifleri her zaman mükemmel şekilde, kolaylıkla ve çok hızlı şekilde hazırlamaya imkan tanıyor. 

Türkiye ve dünya mutfağından 150 ilham verici ve sağlıklı tarif 

Zeytinyağlılardan kabak tatlısına, balıklardan etlere, ezogelinden beyran çorbasına her damak zevkine hitap eden, Türkiye ve dünya mutfağından 150 tarif Cook4me+’de önceden programlanmış olarak geliyor. Kullanıcıya yalnızca hangi tarifi, kaç kişilik olarak pişireceğini seçmek ve Cook4me+’nin söylediği talimatları adım adım izlemek kalıyor. Böylece hem kolaylık sağlıyor hem de yeni tarifleri Cook4me+ ile birlikte öğrenmek mümkün oluyor.

Yemeği “unutmak” serbest

Cook4me+ yemek hazır olduğunda söylüyor ve onu servis anına kadar sıcak tutuyor. Böylece pişirme sürecini takip etmeye veya başında beklemeye gerek kalmıyor. Üstelik gecikmeli başlatma özelliğiyle ile yemekleri ileri bir zamanda pişecek şekilde ayarlamak da mümkün oluyor. 

6 pişirme modu ve manuel ayarıyla yaratıcılığa da yer açar 

Cook4me+, Tefal’in sunduğu 150 önerinin dışındaki tarifler için, manuel kullanım özelliğine de sahip.İstenildiğinde gereken pişirme süresini kendin belirlemek mümkün oluyor. Yavaş pişirme, kısık ateşte kaynatma ve mühürleme, hızlı pişirme, tekrar ısıtma veya sıcak tutma şeklindeki 6 pişirme modundan biri seçilebiliyor. Böylece kişisel tercihlere göre oluşturulan yaratıcı tarifleri pişirmeyi de mümkün kılıyor.

Her bir malzeme için önerileriyle hazırlık aşaması da artık çok kolay

Bununla birlikte Cook4me+, kullanılacak her bir malzeme ve miktarlarına göre, gerekli pişirme süresini hesaplayıp söyleyebiliyor. Örneğin, nohut veya kinoanın kaç dakika haşlanması gerektiğini düşünüp araştırmaya gerek kalmıyor. Böylece sadece yemeğin pişme sürecini yönetmiyor, önerileriyle kullanıcısına hazırlık aşamasında da zaman kazandırıyor.  

Akıllı basınç ayarlaması ile mutfakta maksimum hız ve tam güvenlik 

Kullanışlı hızlı pişirme modu sayesinde, zamanın önemli olduğu anlarda hızlı yemeklerin tadını doyasıya çıkarmayı mümkün kılıyor. Bununla birlikte düdüklü tencere gibi klasik tip basınçlı pişiricilerin aksine, Cook4me+ basınç ayarlamasını otomatik olarak kendi yapıyor, buharı ve dumanı otomatik olarak dışarı veriyor. Böylece başında beklemeye ve herhangi bir müdahaleye gerek kalmıyor, yemekler yanmıyor ve maksimum güvenlik sunuyor. 

Kolay temizlik ve 15 yıl bakım garantisi

Cook4me+ bulaşık makinesinde yıkanabilen iki saplı haznesi ile temizlik aşamasında da tüm zahmetleri ortadan kaldırıyor. 15 yıllık bakım onarım garantisi ile, bütçe dostu, uzun soluklu bir birliktelik sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*