Perakende Günleri 2023 “Dijital Dünya” ana temasıyla sektörü buluşturuyor

Soysal tarafından “Dijital Dünya - Yeni Müşteri, Yeni Perakende, Yeni Dönem” ana temasıyla 31 Mayıs - 1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “Perakende Günleri”, 22. yılında da sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön veren çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı 9.500’ü aşkın üst düzey yönetici ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Soysal tarafından bu yıl 22. kez düzenlenecek olan Perakende Günleri 2023 “Dijital Dünya” ana temasıyla 31 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Konferans ve oturumların yanı sıra Perakende Güneşi Ödül Töreni’nin de gerçekleştirileceği etkinlik, fuar alanı ve bu yıl ilk kez B2B görüşmelere olanak sağlayan özel bölümü ile sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön verecek. 

Akinon ve Atış Yapı ana sponsorluğunda düzenlenen Perakende Günleri 2023, WPP Global Strateji Direktörü James Harris’in marka, müşteri, teknoloji ve değişime odaklandığı “Dinozorlar, Unıcornlar ve Zamanda Yolculuk”Divid Global Pazarlama Direktörü Rosanna Ryan’ın e-ticaretin geleceğine odaklanan “Seyrederken Alışveriş Devrimi”, Landor & Fitch Yönetici Kreatif Direktörü Apolline Picot’un markaların akılda kalıcı deneyimler sunmaya odaklanacağı ”Farklı Olun ya da Yok Olun” ve ChannelEngine Satış ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Niels Floors’un pazaryerleri ile ilgili son gelişmeleri paylaşacağı konuşmalara ev sahipliği yapacak. 

Atış Şirketler Grubu CEO’su Ahmet Atış ve oyuncu, DasDas Kurucu Ortağı Mert Fırat’ın iş dünyasının sorumluluklarını ele alan oturumu, AYD Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Şapkacı ve BMD Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel’i Şule Zeybek’in moderatörlüğünde bir araya getiren “İki Başkan Sahnede” söyleşisi ve Suat Soysal’ın yöneteceği Silk and Cashmere Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Zamanpur, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ile FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan’ı bir araya getiren “Bir de Bana Sor!” sohbeti, Perakende Günleri 2023’ün öne çıkan oturumları arasında yer alıyor. Katılımcılar ana sahne dışında, perakende sektörüne yön veren 4 ayrı “Uzmanlık Sahnesi”nde, geniş bir yelpazaye yayılan 34 oturumda sektörün temsilcilerini dinleme şansı yakalayacak. 

PG23’ün diğer konuşmacıları:

Akinon Kurucu Ortak-CSO Çağrı Orçan, Çelebi Holding Gıda ve Little Caesars Pizza CEO’su Banu Arıduru, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı (CEO) Faruk Kocabaş, Esas Gayrimenkul COO Nevzat Yavan, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi, Fiba Perakende Grubu Türkiye Genel Müdürü Batur Can, GoArt Kurucu ve CEO’su Burak Soylu, D-Dat Consultancy Kurucu Ortağı Mesut Şefizade, KFC Türkiye Genel Müdürü ve YK Üyesi Feliks Boynuinceoğlu, FutureBright Kurucu Ortağı Akan Abdula, LC Waikiki Operasyonel Mükemmellik, Süreç Geliştirme ve Yalınlaştırma Direktörü Cengiz Dörtoluk,  M.A.C & BOBBI BROWN Marka Grup Direktörü Nazlı Altıpat, ZES Satış Müdürü Gözde Sarıgülle Solak, Mall Logistics Yönetici Ortakları Emre Cevdet Çizmecioğlu ve Fatih Şavata, Next4biz Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Platin, PayTR CEO’su Merve Tezel, Netcad İş Geliştirme Direktörü Sedef Ruken Küçük, Psikolog, Baltaş Grubu Kurucusu Prof. Dr. Acar Baltaş, PttAVM Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, Related Digital CEO’su Mustafa Fuat Vardar, Securitas Orta Avrupa Başkanı ve Türkiye CEO’su İsmail Uzelli, TAZI.AI Sektör Sorumlusu Okan Yeniçeri, Turkish Souq Strateji ve Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şebnem Tuncer, Yemeksepeti CEO’su Mert Baki, Netcad Teknik İş Geliştirme Lideri Samet Kanca, Bloomberg HT Muhabir/Sunucusu Burak Karagöz, GoArt Oturum Moderatörü Pelin Çift.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*