Beko’dan 18 Kat Tasarruf Sağlayan PractiClean Nano Kaplama Teknolojisi

Beko’nun PractiClean Nano Kaplama Teknolojili ankastre ocakları daha hızlı ve pratik temizlik vadediyor. Standart ocaklara kıyasla cam tablalı ocaklarda 18 kat, metal inoks tablalı ocaklarda 11 kat daha az su ve deterjan kullanımı sağlayan PractiClean Nano Kaplama Teknolojisi ile Beko, daha uzun ömürlü parlak ocaklara sahip olmanıza destek oluyor.

Beko’nun PractiClean Nano Kaplama Teknolojisi ile ankastre ocaklarda artık inatçı ve beklemiş kirler ile baş etmek mümkün. PractiClean teknolojisi sayesinde standart ocaklara kıyasla cam tablalı ocaklarda 18 kat, metal inoks tablalı ocaklarda 11 kat daha az su ve deterjan kullanımı sunan Beko, daha hızlı ve pratik temizlik ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor. 

Ankastre ocaklarda kullanılan kaplama sayesinde PractiClean teknolojisi, ocak parlaklığını daha uzun süre koruyor. PractiClean teknolojili ankastre ocaklar yeni ev sahibi olacaklar, evini yenilerken mevcut ürünlerini değiştirecek ve yeni evlenecek tüm çiftlerin hızlı ve kolay temizlik ile hayatını kolaylaştırıyor.   

Korozyona, çizilmelere ve parmak izine karşı daha dayanıklı bir kullanım sunan PractiClean teknolojisi, çevreye duyarlı olması ve pratikliği ile de ön plana çıkıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*