Arzum Health Tech Buharlı ile hem kolayca ütü yapın hem de hijyenik çamaşırlara kavuşun

Arzum’un teknoloji, tasarım ve günün ihtiyaçları odağında geliştirdiği patentli buhar teknolojisine sahip ütüsü Arzum Health Tech, buharı daha yüksek bir sıcaklıkta üreten yüksek buhar performansı ile virüs ve bakterilerde %99,9’a kadar etki sağlıyor.

 Arzum’un teknoloji, tasarım ve günün ihtiyaçları odağında geliştirdiği patentli buhar teknolojisine sahip ütüsü Arzum Health Tech, buharı daha yüksek bir sıcaklıkta üreten yüksek buhar performansı ile virüs ve bakterilerde %99,9’a kadar etki sağlıyor.* Arzum Health Tech Buharlı Ütü, yüksek buhar sıcaklığını kaybetmeden kumaşa nüfuz ederek en zorlu kırışıklıkların üstesinden kolayca gelir. Otomatik buhar modundayken tutma sapı üzerindeki Auto ışığı, kırmızı renkte yanarak ütüleme esnasında sürekli buhar sağlar. Arzum Health Tech buhar çıkışı esnasında oluşturduğu titreşimler sayesinde buharın kumaşa derinlemesine nüfus etmesini sağlarken, güçlü şok buharı etkisiyle en zor kırışıkların bile üstesinden kolayca gelebileceksiniz.

Arzum Health Tech, “Sense Technology” özelliğiyle elinizi algılar ve ütüleme sırasında tutma sapını bırakınca ütünün ısınmasını durdurarak güvenli kullanım ve enerji tasarrufu sağlar. Gözetimsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanan Health Tech, dikey konumda bırakıldığında 8 dakikada, yere temas halinde ya da yan durumda bırakılmışsa 30 saniyede kapanarak kullanım güvenliği sunar. Anodised alüminyum tabanı çizilmelere karşı yüksek dayanıklılık gösterirken kumaş üzerinde mükemmel kayganlık sağlayan Arzum Health Tech, 3200 W gücü ile kolayca ısınır ve yüksek performans gösterir. Sahip olduğu Anti-Calc sistemi kireçlenmeyi önleyerek ütünün ömrünü uzatır. “Smart Care” programı tüm kumaşlar için optimum sıcaklığı sağlarken, “Anti- Shine” programı koyu renk giysilerin ütüleme sırasında parlamasına engel olur. Üstelik Arzum Health Tech’in geniş kapasiteli su tankı ile birikmiş çamaşırların üstesinden tek seferde gelebilirsiniz. Evinizin her alanında hayatınızı kolaylaştıran, güçlü dikey buhar çıkışı ile askıdaki kıyafetlerinizde ve perdelerinizde mükemmel performans gösterir.

Patentli buhar teknolojisi ile hem hijyen hem de mükemmel ütüleme performansına sahip Arzum Health Tech Buharlı Ütü, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile evinizin vazgeçilmezi olacak.* 

* Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı Biyosidal Ruhsatlı’dır. Detaylar için kullanma kılavuzuna ve ürün kutusuna bakınız. Patent No: 2022/014142

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*