Dünyanın anladığı Vestel reklamı yayında

Vestel, 158 ülkeye ulaştırdığı teknolojileriyle elektrik-elektronik sektöründe üst üste 24’üncü kez elde ettiği Türkiye ihracat şampiyonluğunu kutluyor.

2021 yılı ihracat gelirlerine göre Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından kendi sektöründe ihracat şampiyonluğu ödülüne layık görülen Vestel, Türkiye geneli ihracat sıralamasında da 5’inci olarak büyük bir başarıya imza attı. Başarı grafiği, teknoloji, inovasyon ve ihracat odaklı sürdürülebilir iş modeli sayesinde istikrarlı bir seyir izleyen Vestel, bu ulaşılması zor başarısını yeni reklam kampanyasıyla duyuruyor. Vestel teknolojisinin yolculuğunu izleyiciye aktaran kampanyanın reklam filminde, görmeye alıştığımızın aksine, bir reklam yüzü bu yolculukta bizlere Türkçe yerine farklı dillerde sesleniyor.

“Vestel’le Olur Neden Olmasın” kampanyasının reklam yüzü Beyazıt Öztürk, kampanyanın devam filminde Vestel City’den başlayan yolculuğuna; limandaki ihracat konteynırlarında, ihracat gemisinde ve Vestel teknolojilerinin vardığı noktalarda devam ediyor. İtalyanca, Fransızca, Japonca, İngilizce ve Almanca cümlelerle dilden dile geçerek yaptığı yolculuk boyunca ne dediği merak edilen Beyaz, finalde “Dünya anladı!” diyerek Vestel’in ihracattaki gücüne vurgu yapıyor. 

Concept imzalı reklam filminin prodüksiyon sürecini Anima İstanbul üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Aytuğ Üngör oturuyor.

Reklam Filmi;

Reklam Künye: 

Reklamveren: Vestel
 Reklamveren Yetkilisi: Duygu Badem Uylukçuoğlu, Feza Turunçoğlu, Gizem Birgül, Beste Doğan, Özgecan Akbulut, Beyza Demirci

Reklam Ajansı: CONCEPT

ECD: Kerem Özkut

Ajans Başkan Yardımcısı/Müşteri İlişkileri: Barış Alemdar 

Kreatif Direktör: Gökhan Özdemir, Mustafa Özmal

Kreatif Ekip Lideri: Taygun Taşçı, Uğur Şay

Kreatif Ekip: Özgür Kahraman, Gökhan Pahlı, Kübra Çakır, Şeyma Şenol, Alperen Sağ, Hasan Irmak

Müşteri İlişkileri Direktörü: Özlem Najdi

Müşteri İlişkileri: Sıla Gözüm, Gökçe Ünal Bozyel, Emre Çırganiş, İpek Demiralay

Grafiker: Mehmet Ögeç

Stratejik Planlama: Şelale Mısırdalı

Ajans Prodüktörü: Barış Dikmen, Hilal Kınalıada

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Yönetmen: Aytuğ Üngör

Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök

Yapımcı: Hatice Acar, Gencer Yeşilyurt, Seda Eroğlu

Müzik Yapım: Jingle Jackson // Universal

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*