LG’nin yeni Mirror InstaView™ Paneli, geniş kapasitesi ve sunduğu dört çeşit buz ile dikkat çekiyor

LG Electronics (LG) yeni LG InstaView™ Fransız-Kapılı buzdolabını CES 2023'te tanıtacak. Kullanıcıların dolapla aynı hizada olan daha şık bir mutfak yaratmasına ve üst düzey bir mutfak yaşamının keyfini çıkarmasına yardımcı olan tezgah derinliğindeki yeni model, büyük kapasitesi, ayna InstaView paneli ve göze batmayan cep kulpları içeren sade ama zarif bir yerleşik tasarıma sahip. Ayrıca dört farklı buz çeşidi sunan model, LG'nin gelişmiş tazelik teknolojileri sayesinde yiyecekleri daha uzun süre taze tutuyor.

LG’nin yeni, 25,5 fit küp derinliğe sahip buzdolabı, geleneksel Fransız Kapılı modele kıyasla derinliğinde yüzde dokuz azalma olmasına rağmen cömert bir kapasite sunuyor.LG, dahili depolama alanını artırmak için buzdolabının temel bileşenlerinden birkaçını yeniden tasarladı. Soğuk hava kanalını ve buharlaştırıcıyı inceltirken aynı zamanda gelişmiş yalıtım uygulayarak kalınlığı azalttı. Geniş iç hacmi, yiyecek ve içecekleri saklamak için LG’nin önceki karşı derinlikli modellerine göre yüzde 25 daha fazla alan sağlasa da2 yeni Fransız Kapı, daha küçük taban alanı sayesinde mutfakta yerden tasarruf etmeye yine de yardımcı oluyor.

Yeni model aynı zamanda LG’nin benzersiz aynalı InstaView paneli ve düz kapı tasarımı sayesinde mutfağa sade ama sofistike bir estetik getiriyor. Kusursuz InstaView panelinin şık paslanmaz çelik çerçeveli ayna kaplamalı camı, buzdolabının sağ kapısının neredeyse tamamını kaplıyor. Kullanıcılar, kapıyı açmaya gerek kalmadan, sadece panele iki kez tıklayarak içeriyi kontrol edebiliyor; bu özellik, soğuk havanın dışarı çıkmasını ve enerjinin boşa gitmesini engelleyen ve zaman kazandıran bir kolaylık sunuyor. LG’nin en yeni InstaView ürününün zarif, minimalist güzelliği ve temiz, modern çizgileri, buzdolabının “düz” kapılarına uygulanan ayrık cep kulplarıyla bir adım öteye taşınıyor.

Ek olarak, yeni Fransız Kapılı buzdolabı küp buz, kırılmış buz, LG’ye özel, yavaş eriyen yuvarlak Craft Ice ve yeni mini küp buz olmak üzere dört farklı buz çeşidi sunabiliyor. İçecekleri serin tutmaya yardımcı olan LG’nin mini küp buzu, meyve sularına, gazlı içeceklere veya kokteyllere harika bir katkı sağlıyor. Kullanıcılar, dört dondurulmuş seçenekle, ihtiyaçlarına, içeceklerine veya duruma en uygun buz stilini seçebiliyorlar.

LG’nin en son teknolojilerini içeren yeni buzdolabı, malzemelerin tazeliğini daha uzun süre koruyor ve ankastre su sebilinin hijyeninin korunmasına yardımcı oluyor. Şirketin özel LinearCooling™ teknolojisi, sıcaklık dalgalanmalarını azaltarak buzdolabının yiyecekleri yedi güne kadar en yüksek tazelikte tutmasını sağlıyor.Bu arada, DoorCooling+™ her rafta yiyecekleri daha taze ve içecekleri daha soğuk tutmaya yardımcı olmak için geleneksel bir soğutma sisteminden daha hızlı çalışıyor.Üstelik LG’nin UVnano™ teknolojisi, buzdolabının su sebilinin temizliğini koruyarak su sebilinin ağzındaki bakteri varlığını yüzde 99,99 oranında azaltıyor.5

“LG’nin yeni InstaView French-Door buzdolabı, tüketicilere sunduğu kullanım kolaylığı, tasarımı ve gıda tazeliğini uzun süre muhafaza etmesi açısından üst düzey performasa sahip ve her türlü modern mutfağa mükemmel, şık bir katkı sağlıyor.” diyen LG Electronics Ev Aletleri ve Havalandırma Çözümleri Başkanı Lyu Jae-cheol şunları söyledi: “Zarif, işlevsel tasarım ve gelişmiş teknolojilerimize sahip yenilikçi ev çözümlerimizle olağanüstü müşteri değeri ve deneyimleri sunmaya devam edeceğiz.”

LG, 5-8 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenen CES 2023’te sergi standında (#15501, Las Vegas Kongre Merkezi) yeni InstaView Fransız Kapılı buzdolabı da dahil olmak üzere en yeni ev aletlerini sergileyecek.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*