Vestel’den “Beyaz Eşya Şov” başlıyor

“Vestel’le olur, neden olmasın?” kampanyasına devam eden Vestel, yeni reklam filmi ile ekranlarda. Ünlü televizyoncu Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show formatında hazırlanan reklam filminde Vestel’in son teknoloji ürünleri şov yaparken, üstün özellikleri ve tasarımları ön plana çıkarılıyor.

Vestel’in Beyaz Show’un stüdyosu formatında hazırladığı yeni reklam filmi yayına girdi. Vestel’in yeni fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinin ön plana çıkartıldığı reklam filminde rol alan Beyazıt Öztürk, filmi “Vestel’le Beyaz Eşya Şov başlıyor” diyerek açıyor. 

Beyaz eşyada ihtiyacınız olan her şeyi yapan Vestel, yeni reklam filminde rustik fırınıyla yapılmış pastalarla, kablosuz haberleşme özellikli bulaşık makinesinin hayatı kolaylaştırmasıyla ve gün ışığı pro teknolojisine sahip çamaşır makinesinin üstün hijyen sağlama özellikleriyle adeta şov yapıyor. 

1 ana film ve 13 kısa filmden oluşan kampanyanın hazırlık süreci 1 ay, çekimleri ise 4 günde tamamlandı. Ön hazırlığında 25 kişinin, her bir set gününde ise 110 kişinin çalıştığı film setinde toplam 14 film için 17 farklı setup kuruldu. 

Concept İstanbul imzası taşıyan kampanyanın prodüksiyonunu Anima İstanbul üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Engin Erden oturuyor.

Reklam Filmi Linki:

KÜNYE:

Reklamveren: Vestel
Reklamveren Yetkilisi: Duygu Badem Uylukçuoğlu, Feza Turunçoğlu, Evren Koç, Ayşe Tokgöz, Gizem Birgül, Serkan Han, Beste Doğan, Beste Ergen, Beyza Çekiç, Hande Tokay, Özgecan Akbulut, Aslı Aygıt, Beyza Demirci

Reklam Ajansı: CONCEPT

ECD: Kerem Özkut

Ajans Başkan Yardımcısı/Müşteri İlişkileri: Barış Alemdar 

Kreatif Direktör: Gökhan Özdemir, Mustafa Özmal

Kreatif Ekip Lideri: Taygun Taşçı, Uğur Şay

Kreatif Ekip: Demeter Dinler, Özgür Kahraman, Kübra Çakır, Şeyma Şenol, Elif Setenci

Müşteri İlişkileri Direktörü: Özlem Najdi

Müşteri İlişkileri: Gökçe Ünal Bozyel, Emre Çırganiş, İpek Demiralay

Grafiker: Mehmet Ögeç

Stratejik Planlama: Onur Aydın, Şelale Mısırdalı

Ajans Prodüktörü: Barış Dikmen, Hilal Kınalıada

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Yönetmen: Engin Erden

Görüntü Yönetmeni: Andaç Şahan

Yapımcı: Gökçe Ünsal, Cindy Kohener, Hatice Acar, Seda Eroğlu

Müzik Yapım: Jingle Jackson // Universal

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*