Türkiye robot süpürge pazarında realme rüzgarı

Türkiye pazarına geçtiğimiz aylarda getirdiği amiral gemisi realme GT Master telefon ile giren marka, şimdide robot süpürge ile karşımızda.

realme, AIoT 1+5+T olarak adlandırdığı stratejiye göre; 1 ile kullanıcının merkezi cihazının bir akıllı telefon olduğunu, 5 olarak adlandırdığı ikinci kategoride dizüstü bilgisayarlar, TV’ler, akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar ve akıllı hoparlörleri, üçüncü kategori olan T ise diğer tüm akıllı ev cihazlarını işaret etmektedir. realme, AIoT 1+5+T stratejisine uygun olacak şekilde tüketicilerin önce ceplerine sonra da evlerinin her köşesine girme niyetiyle Türkiye pazarına robot süpürgesiyle beraber yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Tüm akıllı cihazlarla uyumlu biçimde çalışan realme Link uygulaması, tüketicinin ayrılmaz parçaları haline gelen akıllı saat, TWS kulaklıklar, ev destekçilerinin de vazgeçilmez bir parçası olacak.

realme TechLife Robot Süpürge yetkilileri ürünü kısaca şöyle tanıtıyor;

ev temizliğindeki en büyük yardımcınız olabilmek için üstün ve kullanışlı özellikler ile donatılmıştır. realme TechLife Robot Süpürge, LiDAR Akıllı Haritalama ve Navigasyon Sistemi sayesinde süpürgenin bulunduğu alanı 360 derece lazer taramalar ile %98 doğrulukla haritalar ve en uygun temizlik rotasını oluşturur. Daha sonra realme mobil uygulaması üzerinden temizlenecek alanları seçebilir, kablo, bitki, cam gibi hassas eşyaların bulunduğu alanlara sanal duvar çekerek robotunuzun bu alanların dışında kalarak temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. TechLife Robot Süpürge, güçlü motoru ile yolunun üzerindeki engelleri rahatlıkla aşarak temizliğe ara vermeden devam eder. 5200 mAh büyüklüğündeki bataryası, 600 mL toz ve 300 mL su bölmesi sayesinde 5 saate kadar durmadan temizlik yapma kapasitesine sahiptir. realme TechLife Robot Süpürge, 3000 Pa’lık yüksek emme gücüne sahip süpürgesinin yanında paspas özelliğiyle de farklı temizlik ihtiyaçlarınızı tek başına karşılar. Aynı zamanda TechLife Robot süpürge, Akıllı Yüzey Adaptasyonu Teknolojisi sayesinde bulunduğu yüzeyi gerçek zamanlı olarak tanımlar, köşe duvar ve halılar gibi derinlemesine temizlik gerektiren bölgelerde hareket hızını düşürerek emme gücünü artırır.

Tam anlamıyla kullanıcı dostu realme TechLife Robot Süpürge, sahip olduğu kullanıcı dostu özelliklerle her türlü temizlik ihtiyacınızı karşılarken kullanışlı bir deneyim sunar. Akıllı su deposu sayesinde evin farklı bölgelerinin temizlik ihtiyaçlarına göre su kullanımını kontrol ederek tasarruflu ve uzun süreli bir kullanım sağlar. “Y” şeklinde paspaslama özelliği sayesinde paspas yaparken evinizi derinlemesine temizler. 55 dB çalışma sesi sayesinde siz fark etmeden çalışır, şarjı bittiğinde veya temizliği tamamladığında otomatik olarak şarj istasyonuna yerleşir. Sağlam yapısıyla evcil hayvan bulunan evlerin de vazgeçilmez yardımcılarından biri olacak TechLife Robot Süpürge, ayrıca Google Assistant ve Alexa ile de tam uyumlu olarak çalışmaktadır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*