Arzum’dan isteyen filtre, isteyen Türk kahvesi

Sıcak yaz günleri kahve tutkunları için Arzum ile şimdi çok daha keyifli. Bol köpüklü Türk kahvesi olmadan yapamayanlar için OKKA ailesinin en yeni üyesi Minio Jet’i, filtre kahve severler içinse Brew’N Take’i sunan Arzum, herkes için keyifli bir yaz vadediyor.

Yazın sıcak günlerinde bol köpüklü bir Türk kahvesi veya filtre kahvenin keyfi bir başka olur. Özellikle kültürümüzün önemli bir parçası olan Türk kahvesi, yaz tatili için dünyanın neresine gidersek gidelim aradığımız bir lezzettir. Türk kahvesi keyfini yeniden tanımlayan Arzum OKKA ailesinin yeni ürünü Minio Jet, iple çekilen yaz tatillerinde yazlıkların vazgeçilmezi olmaya aday.

Arzum OKKA Minio Jet, kahveyi ağır ateşte, ideal kıvamda pişirir ve bol köpüklü Türk kahvesini yazın sıcak günlerinde yapacağınız keyifli sohbetlerinize taşır. Tek seferde 5 fincan Türk kahvesi yapabilen OKKA Minio Jet ile yazlıkta misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilir, onları doyumsuz Türk kahvesi lezzetine ortak edebilirsiniz. Pişirme algılama sensörü sayesinde kahvenin taşmasını önleyen OKKA Minio Jet, sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile de kahveniz hazır olduğunda uyarı verir. Böylece kahve yaparken sevdiklerinizi yalnız bırakmak zorunda kalmazsınız. 

Ödüllere doymayan tasarım

Tasarımı ile göz dolduran Arzum OKKA Minio Jet, fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Çift akıtma ağzına sahip cezvesi sayesinde sağ ve sol el kullanımına uygun olan Minio Jet, dünyanın en prestijli yarışmalarından Plus-X ödüllerinde Tasarım, Kullanım Kolaylığı dallarında iki büyük ödül almayı başardı. OKKA Minio Jet, aynı yarışmada ‘Yılın Ürünü’ ödülünü de kazanarak başarısını taçlandırdı. Ödüllere doymayan OKKA Minio Jet, sunduğu Türk kahvesi keyfinin yanı sıra tasarımıyla da gönülleri fethetti.

Filtre kahve sevenlere Arzum Brew’N Take

Tasarım ve inovasyonu her zaman odağına alan Arzum, fitre kahve sevenleri de unutmadı. ‘Fitre kahve olmadan yapamam’ diyenler için özel tasarlanan Brew’N Take Filtre Kahve Makinesi, 410 mililitre kapasiteli çelik termos bardağı ile kahve keyfinizi dilediğiniz yere taşıma olanağı sunuyor. İçinde su olmadığında pişirme işlemini engelleyen emniyet sistemiyle güvenli kullanım sağlayan Brew’N Take, kompakt tasarımı sayesinde mutfağınızda 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*