Kärcher Window Vac 2 ile camlarde temizlik çok kolay

Kärcher, Window Vac 2 ile camlarınızda hayallerinizin ötesinde bir ışıltıya imza atıyor. Window Vac’ın hafifliği ve ergonomik tasarımı sayesinde cam silerken yorulmak, çokça zaman harcamak artık yok!

Kärcher, Window Vac 2 ile camlarınızda hayallerinizin ötesinde bir ışıltıya imza atıyor. Kärcher, herhangi bir iz veya damlama bırakmayan Windov Vac 2 ile cam temizliğinde devrim yaratıyor. Cihazın üç farklı renkteki silecek başlığı ve üstün vakum gücü ile temizlik sonrası göze batan, damlayan su lekeleri artık tarihe karışıyor. 

Püskürtme şişesi ile cama piskürttüğünüz su ve deterjanı, mikrofiber temizleme bezi sayesinde yüzeye yaydıktan sonra vakumlama başlığı ile kirli suyu vakumlayarak, tüm yüzeyi tek bir iz bırakmadan zahmetsizce temizleyebileceksiniz. Üstelik hafif olması sayesinde de pencereleri temizlerken hiç yorulmayacaksınız.

Hijyen ve temizlik bir arada

Cam silmeyi adeta çocuk oyuncağına çeviren Window Vac 2, cam yüzeylerin temizliğinde tüm beklentilerinize fazlasıyla cevap veriyor. Kärcher Window Vac 2 Cam Temizleme Makinesi sadece pencereler için değil ayna, duşakabin, fayans, cam kapı ve sehpalar, mutfak tezgahı, pencereler, cam masalar, fırın ve diğer beyaz eşyaların dış yüzeyleri başta olmak üzere aklınıza gelen tüm pürüzsüz yüzeylerde de en büyük yardımcınız olacak.

Batarya ile çalışan Window Vac 2, kirli suyla doğrudan temasta olmadığı için tüm cam yüzeylerde hijyen ve temizliği bir arada sunuyor. Geleneksel yöntemlere göre 3 kat hızlı temizlik imkanı sunan cihaz sayesinde, siz de kendinize ayıracak keyifli zamanlarınızın tadını çıkaracaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*