Silverline davlumbaz kendini gizliyor

Silverline, mutfakta geçen zamanı keyfe dönüştüren, ihtiyaca yönelik kullanıcı duyarlılığı yüksek ürünleri geliştiriyor. İstendiği takdirde gizlenebilen, güçlü performansıyla ferah mutfaklar yaratan Inside Pro yerleşik davlumbaz, tasarım ve işlevselliğiyle öne çıkıyor.

Inside Pro davlumbaz, özellikle son dönemlerde trend olan kulpsuz mutfak dolaplarının içine gizlenebilmesiyle trendi tamamlayarak fonksiyonel bir çözüm sunuyor. Geniş ya da dar tüm mutfak tiplerine uyarlanabilen Inside Pro davlumbazın üst gövdesi mutfak dolabının içine gizlenebiliyor. Bu sayede tasarımda bütünlük sağlanırken şık bir görüntü de elde ediliyor. 

A sınıfı enerji seviyesi sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlayan davlumbaz güçlü çekiş performansıyla yemek kokusunu hızla yok ediyor. Otomatik nem sensörüne sahip Inside Pro, ocak yüzeyinden gelen nem ve buharı algılayarak otomatik olarak çalışıyor.  Dokunmatik kontrol paneli karmaşadan uzak, oldukça pratik. Aynı zamanda uzaktan kumanda seçeneği de mevcut. Şık tasarımıyla yeni nesil mutfaklara uyum sağlayan Inside Pro davlumbaz, ihtiyaca göre bacalı veya karbon filtreli olarak kullanılabiliyor. Şerit led aydınlatmasıyla güçlü bir ışık kaynağı da olabilen Inside Pro lezzet arayışında olanların her anını keyfe dönüştürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*