LG ile çamaşır makinelerinden beklentileriniz değişecek

LG’nin CES Inovasyon Ödüllü ThinQ Çamaşır Makineleri Yapay Zeka ve Kumaş Bakımı teknolojisi ile kullanıcılara kolaylık, hız ve yüksek performans sunuyor. Derin öğrenme teknolojisi kullanan Çamaşır Makinesi, kullanıcı ile ilgili edindiği verileri 20 binden fazla veri ile karşılaştırarak en iyi yıkama ayarını belirliyor.

LG Electronics (LG)’in Ocak Ayı’nda tanıttığı gelişmiş çamaşır makineleri LG ThinQ™, sektörde çığır açan, etkinlik ve verimlilik sağlayan Direct Drive motor teknolojisinde yaşanan 20 yıllık gelişmenin sonucu olarak geleceğin teknolojisini tüketicilerin evlerine getirdi.

LG’nin bu yeni çamaşır makinesi, birbirinden farklı çamaşır grubunun hacmini ve ağırlığını tespit etmekle kalmıyor, aynı zamanda makineye giren her çamaşır grubunun kumaş tipini tanımlamak için yapay zeka ve gelişmiş sensörler kullanıyor. Derin öğrenme teknolojisi kullanan AI DD Çamaşır Makinesi, kullanıcı ile ilgili olarak edindiği verileri 20 binden fazla veri ile karşılaştırarak en iyi yıkama sonucu elde etme amacıyla en uygun ayarı belirliyor, daha üstün bir temizlik sağlamanın yanı sıra giysilerin ömrünü yüzde 15 uzatıyor.

Tişört ve pantolon gibi farklı ürünlerden oluşan çamaşır gruplarını tanımlayarak yıkama döngüsünü en iyi yıkama için özelleştiren LG’nin akıllı çamaşır makinesi, yıkama hareketlerini, sıcaklıkları ve süreleri farklı ürünlerden oluşan çamaşır grubuna uyacak şekilde programlayabiliyor.

LG, TwinWash Çamaşır Makineleri ile de tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya ve teknolojide fark yaratmaya devam ediyor. Farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TwinWash™ teknolojisi sayesinde üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

LG ThinQ Çamaşır Makineleri ile ilgili video için linki tıklayınız: https://www.youtube.com/watch?v=ztU9vvjro10

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*