Gaziantep Alışveriş Günleri başlıyor

Gaziantep Ticaret Odası tarafından iç ticaretin canlandırılması amacıyla 12-20 Ekim 2019 tarihleri arasında “Gaziantep Alışveriş Günleri” etkinliği düzenlenecek. Etkinlik kapsamında Gaziantep’te faaliyet gösteren işletmeler uygun gördükleri ürünlerde indirim uygulayacak ve tüketicilerin yüzünü güldürecek. Kampanyaya hem işletmeler hem de tüketiciler tarafından büyük ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Yüzde 69’a varan indirimler

Gaziantep Ticaret Odası organizasyonunda, yüzlerce firmanın katılımıyla önemli oranda indirimlerin yapılacağı Gaziantep Alışveriş Günleri 12-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. 9 gün boyunca sürecek Gaziantep Alışveriş Günleri’nde %9’dan %69’a varan indirimli ürünler Gaziantepliler ile buluşturulacak.

Geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz

Gaziantep’te ilk kez düzenlenecek “Gaziantep Alışveriş Günleri” etkinliği hakkında açıklamalarda bulunan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, bu etkinliği geleneksel hale getirerek her yıl düzenlemeyi planladıklarını söyledi.

Amaçlarının Gaziantep halkını indirimli ürünlerle buluşturarak, kentin ticari hayatına canlılık katmak olduğunu belirten Yıldırım, şunları kaydetti:

“Öncelikle bu etkinliğin hayata geçirilmesinde büyük payı olan Meclis Başkanımız Sayın Hilmi Teymur’a ve meslek komite üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Kendisinin başkanlığında, 21 Nolu Konfeksiyon, 34 Nolu Mobilya ve 38 Nolu Beyaz Eşya, Elektrik, Elektronik ve Züccaciye Komitelerimiz diğer komite üyelerimizle bir araya gelerek bir “Düzenleme Kurulu” oluşturdular. Gaziantep’te bir ilk olacak ve kent ekonomisine katkı sağlayacak bu organizasyonu düzenlemek için çaba sarf ettiler. Bizler de umuyoruz ki bu etkinlik, her sene daha geniş bir katılımla, şenlik havasında geçecek geleneksel alışveriş günlerine dönüşür.”

Sözde değil, özde indirim

Gaziantep Alışveriş Günleri’nde 9 gün boyunca gerçek anlamda indirimli ürünlerin Gazianteplilerle buluşturulacağının altını çizen Yıldırım, “Organizasyonumuzun sloganlarından birisi de ‘Sözde değil, özde indirim’… Yüzlerce firmamız yapabilecekleri en iyi indirimi yaparak bu kampanyada yer aldı. Hemen hemen her sektörden katılım var, her kesime hitap eden ürünler, hizmetler var.” dedi.

Etkinliğin, sabah 9’dan akşam 9’a kadar, 9 gün süreceğini de ekleyen Yıldırım, kampanyaya katılan firmalar ve etkinlik detaylarının www.gto.org.tr adresinden görülebileceğini belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*