Bir davlumbazdan ötesi

Mutfakların görevi değişti! Mutfaklar artık sadece evin yemek pişirilen bölümü olmaktan öte keyif ve konfor duygusunun hissedildiği yaşam alanları olarak öne çıkmaya başladı. Mutfakta şıklığın, fonksiyonelliğin ve dijital çözümlerin önemi arttı. Artık tek bir ürün birden fazla özellik ile kullanıcı konforu sağlıyor. Mutfakta keyif unsurunda rengin ve dokunmanın rolü önemli. Renkler, dokular, yuvarlak hatlı formlar keyif duygusunu üst seviyelere taşıyor. Artık pembe ve yeşil gibi renkler mutfak teknolojilerinde trend renkler arasında... Zaman değişirken pişirmek ve yemek keyfine varılması gereken anlara ve deneyimlere dönüştü.

Silverline mutfağın stratejik ürünlerini ortaya çıkarırken yeni yaşam tarzlarını ve bunu yansıtan mutfakları temel alan tasarımlar üretiyor. Tasarımlarında teknoloji, sadelik, fonksiyonellik, keyif unsurlarını taşıyan yeniliklerle mutfakları keyifli mekanlara dönüştürüyor. Örneğin geniş alanlara kurulan ada mutfaklar için tasarlanan abajur tipi davlumbaz Neat, sadece davlumbaz olmaktan öte mutfağın şıklığını tamamlayan ve aydınlatmaya destek olan abajur görevini de görüyor. Geliştirilmiş led ışıkları sayesinde Neat mutfakta geniş bir alanı aydınlatıyor.

Neat gövde tasarımında beyazın dışında farklı renkleri sevenler için alternatif renk seçenekleri olarak trend renkler arasında yer alan sakura pembesi, somon, gri yeşil bulunduruyor. Dokunmatik kontrol paneli dışında uzaktan da kumanda edilebilen davlumbaz, aldığı komutu anında algılayarak maksimum verim ve fayda ile çalışıyor. Kokuyu ve dumanı yüksek performansla yok eden Neat’in çelik ve karbon filtrelerinin değiştirilmesi ve yerleştirilmesi oldukça kolay. Ayrıca davlumbazın yüksekliği kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*