Nestle’den 2 yeni kahve makinesi

Nestlé Professional, yaratıcı yiyecek ve içecek çözümleriyle ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin işlerine değer katmayı sürdürüyor. Kahve tüketicilerinin giderek artan beklentilerini karşılamak isteyen işletmelere özel çözümler sunan Nestlé Professional, iki yeni kahve makinesi serisini, 28.05.2019 Salı günü (bugün) Yapı Kredi bomontiada Atölye’de düzenlenen Deneyim Tasarımı ve Yönetim Zirvesi XCO’19’da görücüye çıkardı. Çağdaş tasarımı, gelişmiş işlevsellikle birleştirerek işletmelere hem görsel hem operasyonel katkı sağlayan yeni Nescafé Milano ATTIMO ve Nescafé Alegria LEGGERO ile kahveseverlere kusursuz kahve deneyimi sunmak daha da kolay hale geliyor.

Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional, sektördeki öncülüğünü yenilikçi duruşuyla da güçlendiriyor. Deneyim Tasarımı ve Yönetim Zirvesi XCO’19’da ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerinin beğenisine sunulan iki yeni kahve makinesi serisi, müşterilerine en üst düzeyde kahve keyfini en uygun maliyetlerle sunmak isteyenler için ideal seçenekler olarak dikkat çekiyor.

Anın tadını çıkarmak için

Kahve severlere eşsiz bir deneyim sunmak ve bu deneyimin her anını özel kılmak üzere tasarlanan ATTIMO serisi adını İtalyanca’da “AN’’ kelimesinden aldı. ATTIMO; Nestlé Professional’ın en premium markası olan NESCAFÉ Milano’nun taze kahve çekirdeklerini,  servisten hemen önce ki ‘O AN’da öğütürken,  değirmenden gelen kahve çıtırtıları ve o AN’da demlenen taze kahvenin eşsiz kokusu ile  kusursuz bir deneyim sunan “toplam kahve çözümü’’dür. Espresso’dan Cappucino’ya, Mocha’dan Flat White’a uzanan geniş bir kahve yelpazesini 60 saniyeden kısa sürede profesyonel bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlayan NESCAFÉ Milano ATTIMO, 25 cm’lik dokunmatik ekranı, göz alıcı LED aydınlatması ile şık ve çağdaş bir tasarıma sahip olmakla birlikte 80 yılı aşkın kahve tecrübesi olan NESCAFÉ ise bu tasarıma imzasını kırmızı ikonu ile atmış. Öğütme, demleme ve ısıtma teknolojilerinde yapılan son yenilikler sayesinde son bardaktaki ürün kalitesi yükselen ATTIMO’da operasyonel zorluklar ise azaltıldı. Özel ısıtma teknolojisi “Varitherm” ile seçilen içeceği hazırlamak için kullanılacak su anında ısıtılıyor, böylece makine kullanımda olmadığı anlarda enerji tüketimini yüzde 60’a kadar düşürerek hem maliyet avantajı sağlıyor hem de doğaya özen gösteriyor.

Çağdaş tasarım, gelişmiş işlevsellik

Ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerine kahve çeşitlerini standart kalitede ve uygun fiyatlarla sunmaları için gerekli ürünleri, kahve makinesi serilerini ve hizmetleri sağlayan Nestlé Professional’ın ana içecek çözümlerinden biri olan NESCAFÉ Alegria ailesi de işletmelerin işine değer katacak yeni bir makine serisiyle büyüyor. Yeni NESCAFÉ Alegria LEGGERO kahve makinesi serisi, çağdaş tasarımı ve gelişmiş işlevsellik sunan özellikleri ile ev dışı tüketim endüstrisi profesyonellerinin ihtiyaçlarına özel olarak üretildi. İtalyanca’da “ışık” anlamına gelen LEGGERO’nun ismi, Alegria’nın eşşiz kahve lezzetini hızlı ve pratik bi şekilde sunabilmesinden geliyor. Dokunmatik paneliyle kolay kullanım sağlayan ve çağdaş tasarımıyla dikkat çeken LEGGERO sayesinde işletmeler çeşitli kahve menülerini kullanarak özel kahve seçeneklerini hızlı ve kolay şekilde tüketicilerine sunabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*