Philips Elite Plus ile dünyanın en hızlı ütüsünü yapın

Philips Elite serisinin en hızlı ve en güçlü ütüsü Philips Elite Plus, kolay kullanımı ile yeni evlenecek çiftlerin gözdesi olacak. En hızlı ve en güçlü ütümüz akıllı otomatik buhar ve akıllı çip teknolojileri ile çeyizlerin en iddialı ürünü olarak kullanıcılarını bekliyor.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Philips, ütü deneyimini yeni Philips PerfectCare Elite Plus GC 9682 buharlı kazanlı ütü ile keyifli hale getiriyor.Philips PerfectCare Elite Plus, ısı ayarı gerektirmeyen OptimalTEMP teknolojisi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara, ketenden kaşmire kadar ütülenebilen tüm kumaş türlerinde sıfır yanma riski ile güvenli ütüleme imkânı sunuyor.

Devrim niteliğinde teknoloji
DynamiQ sensör, içindeki hareket sensörü ile buhar gücünü hareketlerinize göre ayarlayarak doğru zamanda doğru buhar miktarını verir. Siz durduğunuzda buhar vermesi de durur. Böylece üstün rahatlık ve zahmetsiz ütüleme için ihtiyaç duyulan buhar basıncını ayarlayarak, otomatik olarak mükemmel miktarda buhar verir.

Mükemmel kumaşlar için tek bir ayar yeter
Philips PerfectCare Elite Plus buhar kazanlı ütünün güçlü ve sürekli buhar özelliği ile en kalın kumaşlar bile kolayca ütülenir. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz şok buhar özelliği sayesinde en zor kırışıklıklar bile tek bir ayar ile çok daha hızlı kayboluyor. Ayrıca mükemmel buhar dağılımı için özel olarak tasarlanan 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanının 6 katmanlı teknolojisi ile mükemmel bir kayganlık ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*