Arzum ve Ducati iş birliği yaptı

Ducati’nin performansı, gücü ve İtalyan tasarımı şimdi Ducati by Arzum ile Türkiye’de! Tasarım ve performansın buluştuğu Ducati by Arzum, erkekleri heyecan verici bir keşfe, tutkulu bir yolculuğa davet ediyor.

Arzum, dünyanın tanıdığı, yüksek performanslı, tarz sahibi İtalyan markası Ducati ile sektörde fark yaratacak bir beraberliğe imza attı.  Tasarım ve performansın buluştuğu yeni erkek bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin dünyasına güçlü bir giriş yapan Arzum, “Düz yollar, sıradan bir yaşam benim tarzım değil. Hayatın hızı, kıvrımlı yolları heyecan verir. Gücünü hissettirir…” diyen herkesi gücü hissetmeye davet ediyor.

Rengiyle, tasarımıyla Ducati motosikletlerinin gücünü ve performansını yansıtan seri, erkek bakım setleri ve saç kesme makinelerinden oluşuyor. Hız tutkunlarına, hayatı heyecanla yaşayanlara, İtalyan tasarımı ile göz alıcı bir seri sunan Arzum, Ducati by Arzum ile kendi özgün stiline imza atan bakımlı erkeklerin tutkusu olmaya aday.

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı Ducati işbirliği ile ilgili olarak; “53 yıllık sektör deneyimimiz ve güvenilirliğimiz, buna ek olarak saç bakım kategorisindeki pazar liderliğimiz bize Ducati gibi güçlü bir markayla işbirliği gerçekleştirme fırsatını sağladı. Sektörde fark yaratacağını düşündüğümüz bu birliktelik bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Rengiyle yenilikçi, tarzıyla farklı, tavrıyla etkileyici Ducati by Arzum’un erkeklerin dünyasında özel bir yere sahip olacağını düşünüyoruz. Bakımına özen gösteren ve kendi stiline imza atmak isteyen erkeklerin sayısı gün ve gün artış gösteriyor. Erkek bakım setleri ve tıraş makineleri, kişisel bakım kategorisi pazarında %20’lik bir paya sahip. Ducati by Arzum’la bu büyüyen segmentte önemli bir yere geleceğimizden hiç şüphemiz yok.” dedi.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*