Profilo Dayanıklı Ev Aletleri annelerin yanında

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, annelerin hayatını kolaylaştırıp konfor katıyor. Profilo, mutfaktan banyoya tüm ev işleri için üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan dayanıklı ürünleriyle bu Anneler Günü’nde de en güzel hediye seçeneklerini sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Anneler Günü’nde de annelerin en büyük yardımcılarından biri olmaya devam ediyor. Profilo, üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünleriyle hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlarken; satış öncesi ve sonrası servis uygulamalarıyla da annelerin her an yanında olduğunu hissettiriyor.

Buzdolabından derin dondurucuya, çamaşır makinesinden kurutucuya ve bulaşık makinesinden ankastrelere kadar Profilo beyaz eşyalarının tamamı, A ve daha üst enerji sınıfında bulunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye çapında hızlı ve çözüm odaklı hizmet veren yaklaşık 360 yetkili servis ile de hayatı kolaylaştıracak bir dizi öncü uygulamayı sürdürüyor.Ücretsiz ilk montajdan eş zamanlı ürün bilgilendirmeye, çözüm odaklı hızlı servisten ev aletlerinin onarım için evden alınıp eve teslim edilmesine kadar birçok uygulamada anneler, Profilo sahibi olmanın ayrıcalığını ve konforunu yaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*