Siemens’ten alışveriş deneyiminizi değiştirecek akıllı buzdolabı

Siemens Ev Aletleri’nin IQ500 serisi noFrost Home Connect buzdolabı, ileri teknolojisi sayesinde kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. KG56NHI30N modelinde bulunan iç kameralar, mobil uygulama Home Connect üzerinden buzdolabının içinde neler olduğunu evin dışındayken de görmeyi sağlıyor. Geniş iç hacmiyle etkili bir alan sunan KG56NHI30N hızlı soğutma özelliğiyle de dolaba yeni yerleştirilen gıdaların daha hızlı soğutulmasına olanak sağlıyor.

Siemens Ev Aletleri’nin sunduğu 559 litre geniş iç hacme ve hyperFresh plus tazelik sistemine sahip noFrost buzdolabı, yiyecekleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu Home Connect özelliği ise kullanıcılarına buzdolabının ileri teknoloji fonksiyonlarını uzaktan yönetmesine imkan sağlıyor.

İç kameralar sayesinde her an buzdolabı kontrol edilebiliyor

Siemens Ev Aletleri, ileri teknolojisi sayesinde geleceğin gıda alışveriş deneyimini bugünden getiriyor. Buzdolabındaki iki yenilikçi iç kamera sayesinde, evin dışındayken örneğin market alışverişi sırasında Home Connect uygulaması üzerinden buzdolabının içinde neler olduğuna bakılabiliyor, böylece ihtiyaca göre alışveriş yapılmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar, nerede olurlarsa olsunlar keyifli sofraları için gerekli hazırlıklarını tamamlarken, hayatlarının günlük akışını daha kolay kontrol edebiliyor.

İç kameraların sahip olduğu Gıda Tanıma Teknolojisi sayesinde Home Connect uygulaması, kullanıcılara buzdolabındaki gıdalar için ideal depolama alanlarını, ideal sıcaklık dereceleri ile ilgili bilgileri, taze tutma ve yemek tarifi önerileri oluşturuyor. Böylece özenerek satın alınan gıdaları akıllıca ve doğru biçimde saklamaya yardımcı oluyor.

Hızlı soğutmayla hayatı kolaylaştıran çözümler

A ++ enerji sınıfı Siemens KG56NHI30N noFrost buzdolabının SuperCooling fonksiyonu etkinleştirildiğinde, alışverişten sonra dolaba yerleştirilen gıdaları daha hızlı soğutuyor. SuperFreezing fonksiyonu dondurucuya yeni gıda eklendiğinde dondurulmuş gıdaların buzunun çözülmesini engelliyor ve yeni gıdaların da daha hızlı dondurulmasını sağlıyor. Gereksiz güç tüketimini önlemek üzere tasarlanan fonksiyon, istenen sıcaklığa erişildiğinde normal çalışmaya geri dönüyor.

Home Connect uygulaması ile kullanıcılar diledikleri yer ve zamanda buzdolabının soğutucu bölmesindeki sıcaklık ayarı, SuperCooling ve SuperFreezing fonksiyonlarını devreye alabiliyor. Uygulama aynı zamanda buzdolabının kapısının açık kaldığında veya içindeki sıcaklık derecesi yükseldiği zaman kullanıcılarına bildirim gönderiyor.

2 kata kadar daha taze tutuyor

Siemens IQ500 serisi KG56NHI30N modelinde bulunan hyperFresh plus tazelik sistemi, yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor ve çekmece içerisindeki nem oranının ayarlanabilir olması sayesinde de meyve ve sebzeleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Et ve balık için birbirinden bağımsız ve daha fazla alana ihtiyaç duyulduğunda çıkarılabilen iki farklı çekmece ünitesi bulunan IQ500 serisi buzdolabı, böylece esnek iç kullanım imkanı yaratıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*