Grundig Soup Maker çorbaları kolayca hazırlıyor

Grundig, Soup Maker/Çorba Pişirici ile birçok mutfak aletine ihtiyaç duymadan ve ocağın başında beklemeden sıcacık çorbalar hazırlamanızı sağlıyor.

Grundig, Professional Line serisi ürünlerinden Soup Maker ile mutfakta geçireceğiniz zamanı keyifli hale getiriyor. Soup Maker, kullanılan hibrid teknolojisi sayesinde tek bir ürünle hem sıcacık çorbalar hem de buzlu içecekler hazırlayabiliyor.

Pişirme özellikli bir hazneli blender olan Grundig Soup Maker, sizin için çorba malzemelerini istediğiniz kıvamda doğruyor, pişiriyor ve 40 dk boyunca sıcak tutabiliyor. Sıcak karışımların yanı sıra standart bir blender gibi soğuk karışımlar hazırlamak için de kullanılabilen ürünün, termostatik cam haznesi içerisinde 1.7 litre soğuk, 1.4 litre sıcak karışım hazırlanabiliyor.

Soup Maker’da; kıvam tercihinize göre taneli çorba veya pürüzsüz çorba fonksiyonu, sıcak-soğuk soslarınız için sos fonksiyonu, smoothieleriniz için buz kırma fonksiyonu ve kullanım sonrasında ürünü kolayca temizlemenizi sağlayan AutoClean fonksiyonu olmak üzere, önceden programlanmış 5 menü bulunuyor. Pişirme sırasında çorbayı karıştırma ve kontrol etme zorunluluğunu ortadan kaldıran Grundig Soup Maker, mutfakta işinizi kolaylaştırıp zamanı daha verimli kullanmanızı sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*