Bosch’un “EcoClean” özellikli fırınlar kendi kendini temizliyor

Bosch Ev Aletleri’nin, EcoClean Direct temizleme fonksiyonuna sahip fırınları kullanım ömrü boyunca kendi kendini temizleyerek fırın temizliği zahmetini ortadan kaldırıyor.

‘Yaşam için teknoloji’ anlayışıyla, ev konforuna katkılar sunan Bosch Ev Aletleri’nin EcoClean Direct özellikli fırınları, kullanım kılavuzunda belirtilen şartlara uyulması durumunda, kullanım ömrü boyunca kendi kendini temizleyerek çok büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Fırın temizliği sorununa mükemmel çözüm getiren ve zahmetli fırın temizleme işleminin tarihe karışmasını sağlayan EcoClean Direct özelliği sayesinde fırının içindeki yağ ve kir tanecikleri emilerek pişirme esnasında fırın içindeki sıcaklık nedeniyle yok oluyor. Böylece hem fırın temizleniyor hem de pişen yemeğin kokusu önemli ölçüde azalıyor.

Ecolyse temizlik sistemi ile fırının iç yüzeyleri kendi kendini temizlediği için kullanıcıların geleneksel yöntemlerle temizlik yapmasına gerek kalmıyor. Katalitik temizleme sistemine göre çok daha uzun ömürlü olan Ecolyse kaplama, pişirme esnasında kendini yeniliyor. Ekstra yenileme gerektiğinde ise temizleme programı çalıştırılabiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*