Fakir’den temizlikte yeni dönem: Fakir Filter Pro yeni toz torbasız teknolojisi

Fakir Hausgeräte, gözle görülmeyen toz tanelerini bile temizleyen yeni toz torbasız elektrik süpürgesi Filter Pro ile temizlikte yeni bir dönem başlatıyor.

Fakir Hausgeräte, toz torbasız elektrik süpürgesi Filter Pro ile Ionizer ve ESF teknolojisinin de dahil olduğu özel 8+1 filtreleme sistemi sayesinde hem yer hem de hava temizliği yaparak bir devrim yaratıyor.

Öyle Bir Süpürge Ki Gözle Görülmeyen Toz Taneciklerini Bile Temizliyor

Fakir Filter Pro, rakiplerinde olmayan uzmanlığı ve teknolojisi sayesinde hem evi süpürüyor hem de havayı temizliyor.  Kum tanesinin 0,1’ini ve saç telinin 0,1’i kadar küçüklükteki tozları çekiyor. Hatta aynı zamanda özel 8+1 filtreleme teknolojisi sayesinde sigara dumanı ve kötü kokuyu da gideriyor. 12 metre kullanım alanı ile de temizlikte hareket özgürlüğü sağlıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra en düşük modda 65dB ses seviyesi ile temizliği sessizce hallediyor. 

Temizlik Severleri Memnun Edecek Nefes Aldıran Hijyen Anlayışı

Toz partiküllerine karşı alerjisi olan kişiler için hijyeni sadece yerde sağlamayan Fakir Filter Pro, havayı temizleme özelliği ile de rakipleri arasında ön plana çıkarıyor. Toz torbasız Fakir Filter Pro, Ionizer teknolojisinin dahil olduğu özel 8+1 filtre teknolojisiyle havadaki tozları yere indirerek tüm tozları içine hapsediyor. Tüm zeminlerde üstün performans sağlayan turbo aparatı ile tüm ortamlara uyum sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*