Silverline Çamaşır Makinesi hassas, verimli ve fonksiyonel çalışıyor

Hızlı, hassas ve temiz yıkama konusunda kullanıcısını mutlu eden WM14028W01 çamaşır makinesi Silverline kalite ve teknolojisini yansıtan özel bir model. Hızlı yıkama seçenekleri ile zamandan tasarruf sağlayan Silverline çamaşır makinesi, A+++ özelliği ile yüksek enerji verimliliğine ulaşıyor.

Yıkama kapasitesi 9 kg olan ve bu özelliği ile kalabalık ailelerin çamaşırlarını kolaylıkla yıkayan makine, 1200 devir ile yüksek performansa ulaşıyor. 15 farklı program seçeneği bulunan çamaşır makinesinde yıkama süreci elektronik kontrol paneli üzerinden kolaylıkla kontrol ediliyor. Hassas çamaşırlardan, yünlü çamaşıra, elde yıkamadan, koyu ve beyaz renklere özel yıkama seçenekleri sunan makinenin 14-30-44 dakikalarda ihtiyaca yönelik kısa yıkama programları da mevcut.

Silverline’ın solo ürün koleksiyonu sahip olduğu teknoloji ve kullanıcı dostu fonksiyonlarla hayata artı değer katıyor. Solo ürün koleksiyonundaki tüm modeller enerji verimliliği ve uzun ömürlülük açısından yüksek performans sunuyor.

Silverline WM14028W01 Çamaşır Makinesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*